Телефон:
Сектор:
30
Категорія:
Спортивний одяг та товари

СМР

Магазин СМР у ТРЦ Lavina Mall - це перший магазин гірськолижного та спортивного верхнього одягу італійського бренду в Україні. Наразі в Європі налічується вже 27 торгових точок, більшість з яких знаходяться в Італіі, проте ще є магазини в Австрії, Швейцарії та Франції.


Під цією маркою компанія F.lli Campagnolo виготовляє одяг спортивного стилю: гірськолижний̆, для подорожей̆, для відпочинку на природі та технологічний для занять спортом. Також в асортименті представлений верхній одяг та взуття з міської лінійки, які забезпечать комфортні умови підчас вирішення повсякденних справ.

 

Гордістю CMP є колекція дизайнерського флісу - матеріал розробляється і виробляється за унікальною технологією на власних фабриках цієї ж компанії F.lli Campagnolo. Продукція з флісу отримала сертифікат OEKO-TEX® Standard 100 більше двадцяти років тому і це підтверджує, що вона не містить будь-яких речовин, шкідливих для людей або для навколишнього середовища, з дотриманням суворих параметрів якості і не токсичності.

 

Девіз європейського бренду СМР – «Життя – ось мій улюблений̆ спорт!».