Телефон:
Сектор:
7027
Категорія:
Ювелірні вироби

ZARINA

Ювелірний Дім ZARINA - це український бренд, створений понад 24 роки назад Наталією Нетовкіною. Ми першими на українському ювелірному ринку запропонували клієнтам прикраси у білому золоті з діамантами, а також колекції виробів з чорними та коньячними діамантами — і за це отримали титул “Першого діамантового бренду України”. ZARINA - це бренд-інноватор, який пропонує своїм поціновувачам останні європейські новинки та розробки, але інтерпретуючи їх під смаки та уподобання українських жінок. 

Ювелірний Дім ZARINA - компанія, побудована з безмежною любов’ю та повагою до жінки та ми ставимо собі на меті допомогу у розкритті унікальності, цінності кожної жінки.

Наші прикраси — це унікальне, для українського ювелірного ринку, бачення європейських трендів та технологій крізь призму української естетики. За понад 24 роки успішного розвитку, ми надійно зайняли позицію інноваторів, тож одніми з перших пропонуємо своїм клієнтам останні розробки як у сфері ювелірного дизайну, так і технологій. Прикраси ZARINA цінують за свого роду ексклюзивність — ми не виготовляємо великі тиражі прикрас, багато ювелірних виробів доступні в єдиному екземплярі, тож мати прикрасу від ZARINA - це мати щось досить унікальне та неповторне. 

Бренд з багаторічною успішною історією, продукція якого зарекомендувала себе як високоякісна, ексклюзивна та статусна. Компанія з українською душею, дуже рідна та зрозуміла. Саме це поєднання робить ZARINA - унікальним та цінним брендом.

Ювелірний Дім ZARINA - український бренд з яскраво вираженою національною ідентичністю. З першого дня повномасштабного вторгнення росії, ми активно допомагали армії. Перші тижні ми перебували у стані розгубленості, мабуть, як і більшість країни, тому наші дії носили більш інтуїтивний характер: ми розуміли, що існує певна потреба і намагалися допомогти оперативно цю потребу задовольнити. Так, ми перерахували кошти до БФ “Повернись живим”, придбали реанімобіль та декілька тепловізорів. Активно долучали до цього наших клієнтів — ми віримо, що об’єднавшись українці здатні на диво. Власне, це вже неодноразово було доведено.

Потім ми познайомилися з фондом “Землячки”, який опікується жінками у лавах ЗСУ. І тієї миті “зійшлися планети”, адже головною цінністю нашого бренду завжди виступала Жінка, її душа та неповторність. І можливість допомагати жінкам, що обрали надскладний шлях берегинь одразу відгукнулася у наших серцях. З того дня ми співпрацюємо з “Землячками”, усіляко їх підтримуючи та плануємо тісну співпрацю у майбутньому.

Та головним нашим проєктом став ERA BAND CAMP - табір у Швейцарії для українських підлітків, постраждалих від війни. Ідейною натхненницею табору та головним коуч-тренером - є власниця Ювелірного Дому ZARINA Наталія Нетовкіна. Вона зібрала команду коучів, тренерів та психологів, які не лише працюють над фізичною та психологічною реабілітацією молоді, а і формують в них сильні якості, такі необхідні для відбудови України. Це — свого роду закладання фундаменту в оновлення країни в майбутньому, адже саме молодь будуватиме нову, сильну Україну.