Телефон:
Сектор:
7027
Категорія:
Ювелірні вироби

ZARINA

Ювелірний Дім ZARINA – це перший діамантовий ювелірний бренд України, заснований 28 вересня 1998 року Наталією Нетовкіною з безкінечною любов’ю та повагою до жінок. 
Головна місія компанії – розкриття цінності кожної жінки.

Ювелірний Дім ZARINA – це не просто ювелірний бренд. Це – потужна платформа для єднання активних жінок, прикраси від ZARINA – це джерело сили та інструмент для розкриття цінності кожної жінки. Ми віримо, що головна цінність знаходиться всередині кожної жінки: думки, емоції, погляди на життя, а прикраси – це бездоганне доповнення до образу, та інструмент, що підкреслює  індивідуальність.

В рамках глобального ребрендингу у 2019 році, в ZARINA з’явилося п’ять саб-брендів:

ZARINA You – Твоя цінність – у твоєму настрої. Яскраві прикраси для наймолодшої аудиторії. Прикраси, які відображують настрій своєї володарки та безмежне бажання до постійних змін та пошуку себе.

ZARINA Story – Твоя цінність – у твоїх історіях. Сентиментальні прикраси, за кожною з яких ховається особлива подія чи історія. Персоналізовані прикраси, прикраси з рубінами – довершене доповнення для романтичних та чуттєвих натур.

ZARINA Creative – Твоя цінність – у тому, що ти крейзі. Яскраві, мов феєрверк, прикраси для творчих натур. Ці прикраси не дадуть своїм володаркам злитися з натовпом. Вони привертають увагу та зачаровують. Неправильність форм, яскраві поєднання та сміливі стилістичні рішення.

ZARINA Jewel – Твоя цінність – любов до себе. Коштовні поєднання дорогоцінного каміння найвищої якості, дизайнерські довершені форми. Прикраси, що заслужено вважаються «вічною класикою». Прикраси, що підкреслюють статус володарки та ніколи не вийдуть з моди. Саме прикрасами з напрямку Jewel прославився Ювелірний Дім ZARINA та завоював серця тисяч жінок.

ZARINA Fine – Ти і є цінність. Це – не просто прикраси. До напрямку Fine відносяться витвори ювелірного мистецтва. Володарками прикрас Fine стають жінки, що вже підкорили всі можливі вершини та насолоджуються життям, надихаючись красою ювелірних виробів від ZARINA.

 

ZARINA є соціально орієнтованою компанією, яка регулярно надає підтримку юним та молодим талантам, бере участь та ініціює створення власних благодійних проектів, у числі яких дитячий благодійний проект «Ялинка бажань», Будинок милосердя Ватутіно, Отчий дім, а також проекти, присвячені українським героям.

В 2019 році ZARINA заснувала соціальну платформу GIRL POWER, в рамках якої здійснюється обладнання притулку для жінок та дітей, що стали жертвами домашнього насильства.