Телефон:
Сектор:
2045/2
Категорія:
Парфумерія і косметика

Mila’s Beauty

Mila’s Beauty - мультибрендовий магазин косметики, створений жінкою для жінок у 2018 році. Міла Сивацька - власниця Mila’s і відома акторка, через постійний грим під час зйомок зіштовхнулась з такою проблемою, як акне. Вона завжди любила косметичні засоби, тому лікування акне разом з дерматологом, хоч було й важким, але цікавим.

За цей час Міла глибше вивчила склади баночок та ї̈х вплив на шкіру, процедури та ситуацію на б’юті ринку Украї̈ни. І на базі цього зрозуміла з якими проблемами зіштовхуються дівчата і захотіла створити місце з іншим підходом та баченням – так з’явився Mila’s Beauty.

Ми дуже любимо косметику і все, що з нею пов’язано. Ми створюємо простір, у якому вам буде цікаво та безпечно, якщо ви теж фанатієте від якісних засобів. Ми тестуємо баночки, вивчаємо склади, обираємо бренди за цінностями, знаходимо нове та не радимо його вам, поки не зрозуміємо та не вивчимо сутність.

Ми продаємо не просто баночки, а впевненість у виборі, емоції як під час покупки, так і під час користування, можливість покращувати свій стан та рівень життя. І це все з присмаком гарного сервісу, цінностей та краси. Ми дуже надихаємося українськими дівчатами й раді мати змогу зустрічати їх кожний день, щоб посміятися та поговорити про бʼюті у здоровій комунікації.

Наш магазин — місце, де обирають себе.