Телефон:
Сектор:
7022
Категорія:
Електроніка

Цитрус

Де шукати гаджети та аксесуари своєї мрії? Звичайно ж, у Цитрусі! Сьогодні ми ділимося яскравим настроєм у мережі магазинів по всій Україні, інтернет-магазині www.citrus.ua, пунктах прокату персонального транспорту та висококласних сервісних центрах.
А також пропонуємо вам дійсно вигідні умови для придбання крутої техніки. Адже в нас завжди багато акційних пропозицій та неймовірних знижок!
Цитрус в ТЦ Lavina mall розділений на декілька зон. У "Розумному будинку" можна знайти смарт-девайси для вашої оселі, у "Фiтнес та здоров’я" – необхідні гаджети, що допоможуть на шляху до здорового способу життя. Тестуйте найкрутіші аудіо-гаджети у спеціалізованому Music Bar!
Справжній фан шукайте у зоні "VR та розваг", а тим, хто полюбляє активний відпочинок, обов’язково слід вибрати екшн-камери у "Фото та відео". Також на вас чекає неймовірний персональний транспорт та багато іншого.
Ласкаво запрошуємо із дітьми. В нас не тільки є відділ 3D творчості, де живе справжня магія об’ємного малюнка. Також присутня велика зона дитячих розваг. Нехай діти грають, поки ви обираєте омріяний девайс!