Телефон:
Сектор:
61
Категорія:
Дитячий одяг

Reima

Reima - велике починається з малого!

Понад 75 років Reima працює для того, щоб діти могли безтурботно грати в будь-яку погоду на відкритому повітрі та відчувати радість кожного руху. Фінський бренд функціонального дитячого одягу також активно впроваджує принципи сталого розвитку, щоб зберегти планету для майбутніх поколінь.

Монобрендові магазини Reima - улюблене місце шопінгу для дітей і дорослих. Оформлення у діджитал концепті, зручна навігація, детальні інформаційні матеріали та сформовані готові луки допоможуть батькам підібрати дитячий образ з голови до ніг на всі сезони без зайвих зусиль.

Для всіх прихильників бренду діє програма лояльності «REIMA CLUB». Членство в Клубі дає постійні знижки та гарантує, що Ви першими дізнаєтесь про розпродажі, акції та останні новини бренда.

Серед головних технологій та інновацій сезону AW21:

  • Ще більше одягу з переробленого ПЕТ і мономатеріалів, які повністю підлягають переробці.
  • Лінійка верхнього одягу з карбонізованими частинками кави у складі мембрани: краще зберігає тепло, має антистатичний та антибактеріальний ефект.
  • Верхній одяг із суцільним світловідбивним принтом, аксесуари зі світловідбивних матеріалів.
  • Найкращий штучний утеплювач ThermoPlume від Primaloft у лінійці Active для гірських схилів та безшовна підкладка пуховиків для підвищення ізоляційних властивостей.
  • Колекція Reima Moomin, присвячена пригодам Мумі-тролів, тепер не лише для немовлят, а і для старших дітей.
  • Натуральна сертифікована 100% органічна бавовна та мериносова вовна в базових шарах.
  • Новий двосторонній матеріал у базовому шарі - вовна мериноса зовні та суміш бамбуку всередині термобілизни. Плантації бамбука швидко ростуть і приносять в 30 разів більше волокна в рік, ніж бавовняні. Крім того, переробляють СО2 в 4 рази більше, ніж ліс.
  • Розширений асортимент та розмірна сітка взуття для будь-якого приводу та природних умов, із безпечним водовідштовхуючим просоченням без ПФВ, а також ще більше моделей з антиковзкою підошвою Vibram.
  • Фірмові набори для самостійного ремонту верхнього одягу.
  • Нові принти цього сезону - милі видри, що безтурботно бавляться та насолоджуються природою. Пограємо з ними? 

Наші консультанти — експерти своєї справи. Вони з задоволенням допоможуть Вам обрати відповідну модель, підібрати розмір та отримати відповіді на всі складні питання. Знаючи потреби активних дітей, ми пропонуємо батькам правильні рішення вибору одягу в потрібний момент.

Купуйте найкраще своїм малюкам!

Чекаємо на Вас в гості з 10:00 по 22:00 у магазині Reima в ТРЦ Lavina.