Телефон:
Сектор:
9028
Категорія:
Парфумерія і косметика

The Body Shop

The Body Shop - оригінальний та неповторний британський бренд косметики, який черпає натхнення у багатстві природи і мудрості світових культур та славиться унікальними інгредієнтами, що входять до складу його продуктів. Адже вони водночас забезпечують чуттєву насолоду та фантастичну ефективність від використання продуктів бренду. Усі засоби бренду  100% вегетаріанські, а більш половини з них – веганські. 

The Body Shop був заснований у 1976 році сміливою підприємницею Анітою Роддік, яка розпочала бізнес з продажу 25 косметичних засобів, створених власноруч на базі  унікальних рецептів з використанням продуктів натурального походження. Дієва формула, мінімалістичне пакування та маленька крамничка у Брайтоні (Англія) дали початок великій компанії.  Сьогодні The Body Shop – це міжнародний косметичний бренд, який налічує 3 000 магазинів у 76 країнах Світу. Бренд, який намагається ініціювати та підтримувати позитивні зміни у світі, пропонуючи високоякісні засоби по догляду за шкірою та волоссям, а також продукти для макіяжу, створені на основі інгредієнтів натурального походження, що виробляються з  урахуванням  етичних та екологічних переконань. 

The Body Shop пропонує широкий асортимент продуктів, створених із повагою до планети та непереборним прагненням торгувати чесно та активно підтримувати сталий розвиток.  Засоби The Body Shop ніколи не тестувались на тваринах. Вони покликані допомагати людям – у першу чергу жінкам і дівчатам – почуватись чудово, пишатись собою і своїм тілом,  впевнено дивитись у майбутнє!  У своїх інноваційних продуктах бренд використовує високоякісні натуральні інгредієнти (такі як олія чайного дерева, масло ші, екстракт імбиру), сировина для яких культивується та закуповується етичним і відповідальним шляхом. В Україні The Body Shop представить свої культові, популярні в усьому світі продукти, такі як масло “Ші”, олійка для шкіри обличчя "Чайне дерево", шампунь проти лупи  “Імбир”, а також улюблені багатьма засоби по догляду за шкірою – детокс-маска для обличчя "Гімалайське вугілля", сироватка для збереження молодості обличчя  DROPS OF YOUTH та багато інших.

The Body Shop – перший міжнародний косметичний бренд, який розпочав боротьбу з проблемою тестування косметичних засобів на тваринах. Йому вдалося зібрати підтримку споживачів і добитися заборони тестування косметики на тваринах у Великобританії у 1998 році та в Європейському Союзі у 2013 році. У 2017 році бренд запустив Forever Against Animal Testing – найбільшу кампанію за остаточну заборону тестування косметичних засобів та інгредієнтів на тваринах в усьому світі. Разом із своїм партнером – організацією Cruelty Free International – компанія зібрала близько 8 мільйонів підписів, які передала до ООН із закликом до змін.

The Body Shop - також перший косметичний бренд, який впровадив програму Справедливої торгівлі. Вона має назву Community Fair Trade та існує з 1987 року. Компанія формує довготривалі партнерські відносини з групами професійних виробників, які розділяють її мету створити позитивні зміни у суспільстві. Сьогодні бренд отримує високоякісні інгредієнти, а також сувеніри, аксесуари та пакування від широкого ряду постачальників із різних країн світу. Минулого року The Body Shop додав до програми Community Fair Trade новий та інноваційний ланцюг постачання – повторно перероблений пластик, що отримується від збирачів сміття з Бенґалуру (Індія).

В Україні The Body Shop запускає нову концепцію магазинів, яка на цьому етапі є доступною лише у кількох містах різних країн світу. Цей магазин – інтерактивна «студія активізму», де відвідувачів запрошують познайомитися з продуктами та дізнатися, як ми можемо разом зробити цей світ більш справедливим і прекрасним. Така концепція магазину демонструє, що The Body Shop продовжує бути новаторським та екологічно прогресивним брендом. Магазин облаштований із використанням екологічних матеріалів, таких як термооброблена деревина та повторно перероблений пластик, що допомагає зменшити вплив на навколишнє середовище. Зокрема, фасад зроблений з алюмінію: цей метал є екологічним, тому що здатен перероблятися безкінечно, а його виробництво потребує менше енергії, ніж створення інших матеріалів. У магазині також встановлені робочі поверхні, цілком вироблені з повторно переробленого матеріалу, який інакше був би направлений на звалище сміття.

Привітний та добре обізнаний персонал магазину The Body Shop допоможе покупцям познайомитися із засобами та спробувати їх у дії. Працівники будуть раді запропонувати професійні поради, персоналізовану зміну іміджу та консультації з догляду за шкірою і волоссям.

Поділитись