Телефон:
Сектор:
4025
Категорія:
Ювелірні вироби

Золотий Вік

Золотий Вік FASHION – це новий формат магазинів ювелірного бренду Золотий Вік. Вас приємно здивують інноваційно оформлені вітрини та яскраво стилізована FASHION-зона, яка є гордістю бренду. Спеціальне зонування відокремлює колекції за стилем та змістом.

 

Амбасадором бренду «Золотий Вік» стала неймовірна співачка Настя Каменських, яка уособлює в собі молодіжні віяння, сучасний стиль та унікальне бачення краси. «Золотий Вік» закликає кохати і бути коханими, а головне - відчувати, тому що в почуттях ми по-справжньому прекрасні.

 

Бренд представляє понад 2500 золотих прикрас з діамантами та іншими дорогоцінними каменями. При цьому ключовий фокус зроблено на колекціях, які є must have сезону Літо/Осінь-2021. Серед них лаконічна Flow, геометрична Accent, гармонійна Wind, легка Bubbles та етнічна Monisto.

 

Окрім цього, для зручності клієнтів створено унікальну зону примірки прикрас з інтерактивною вітриною, де можна ознайомитись з більш широким асортиментом і замовити позиції, не представлені в магазині.

 

Обирайте свій стиль та доповнюйте образ разом з Золотий Вік FASHION.

 

Золотий Вік – почуття прикрашають!