Телефон:
Сектор:
2024
Категорія:
Жіночий одяг

Cher'17

CHER'17 - це мережа магазинів Тетяни Парфільєвої. Я зібрала команду професіоналів і разом ми невпинно працюємо над створенням власної мережі CHER'17. CHER'17 - мережа, яка існує на ринку більше 4 років, але нам вдалося за цей період завоювати серця модниць в Україні та багатьох країнах світу. Наш асортимент дізнаються в популярних соцмережах і дівчата з хорошим смаком не можуть пройти повз наші вироби.

 

У створення нових колекцій ми вкладаємо всю енергію та творчий потенціал. Асортимент каталогу щоденно оновлюється, нові колекції надходять на полиці магазину кожен новий місяць. Саме тому знайти відповідне вбрання в нашому магазині не складе труднощів. Радимо вибирати вбрання з гарним настроєм – це запорука вдалої покупки.

 

Наш жіночий одяг за вартістю доступний для всіх без винятку. Адже яке щастя для дівчини придбати річ, що сподобалася, за прийнятною ціною! Наразі наша продукція продається по всій Україні, країнах СНД та світу. У нас багато оптових та роздрібних постійних клієнтів. Наші магазини представлені у чотирьох містах України: Київ – 4 магазини, Дніпро, Харків, Житомир. Це найкраща оцінка нашої торгової марки.