Телефон:
Сектор:
2037
Категорія:
Жіночий одяг Чоловічий одяг

WEM

wem - шведський бренд джинсового та повсякденного одягу.

Слоган бренду: One way or another | Пасуй собі!

Філософія бренду wem: зв’язок поколінь. 

wem пропонує трендові колекції, стильні та модні фіти, які не мають вікових обмежень та Пасують абсолютно Всім!

Натхнення wem базується на гармонійних та позитивних вібраціях стародавніх знань Скандинавії.

5 елементів (рун), що сприяють розвитку власних можливостей та пізнанню самого себе, з яких черпає натхнення wem та дарує його своїм поціновувачам, символізують Здоров’я, Кохання, Творчість, Успіх та Захист.

Залишайся з wem та пасуй собі!

Ми досліджуємо і втілюємо у виробництві нашого деніму найновітніші eco-технології переробки. І це безумовно свідомий вибір, оскільки це зменшує відходи та використання первинної сировини, а також суттєво економить енергію. Саме тому ми віддаємо перевагу органічним, екологічним та переробленим матеріалам.

wem прагне до безкомпромісної якості та абсолютного задоволення потреб Клієнтів на кожному кроці. Тому ми постійно шукаємо нові способи подовження терміну служби наших виробів, удосконалюємо кожний елемент для досягнення максимального комфорту. Для цього збагачуємо тканини екологічними волокнами, наприклад, такими, як тенсел або ліоцелл.

Патчі на джинсах wem, які доречі виготовлені з яблучного волокна, заклепки, болти, етикетки та абсолютно усі бірки також підлягають подальшій переробці.

Зазвичай джинсові бирки та етикетки викидають у смітник, що забруднює навколишнє середовище, але якщо ви посадите наші, з насінням сосни та польових квітів – це допоможе зробити Світ яскравішим.

Ми стверджуємо, що усі Споживачі джинсів wem автоматично приєднуються до клубу «wem за збереження Природи!».

Тож приєднуйся і ти!

wem | пасуй собі!