Телефон:
Сектор:
6017, 10035
Категорія:
Електроніка Мобільний зв'язок / телефони

ЯБКО

Ябко — мережа магазинів оригінальної техніки Apple.

Від широкого асортименту оригінальних гаджетів до якісного сервісу з гарантією — це Ябко. Ми працюємо на українському ринку з 2014 року і не припиняємо турбуватися про комфорт наших клієнтів та професіоналізм продавців-консультантів. Усе для того, щоб вам було просто, зручно та вигідно купувати омріяні гаджети: потужні MacBook, iPhone, iPad, Apple Watch, навушники AirPods, а також оригінальні аксесуари.

У нас ви знайдете найактуальніші новинки від творців з Купертіно та інші високоякісні девайси зі світу цифрової техніки: акустичні системи JBL, Marshall, приставки Playstation, камери GoPro та багато іншого.

Ми завжди готові допомогти з вибором техніки та підібрати ідеальний гаджет за кольором, обсягом пам'яті та іншими характеристиками саме для вас. Для більшої зручності одразу в нашому магазині ви можете придбати захисний кейс, поклеїти захисне скло чи плівку на девайс або ж вибрати додаткові аксесуари.

Шукаєте якісні гаджети за розумні кошти? У нас ви завжди знайдете широкий вибір вживаної техніки у відмінному стані, яка пройшла ретельну перевірку нашими сервісними інженерами. Окрім того, у нас можна скористатися з переваг програми Trade IN та обміняти старий пристрій на новий з доплатою, тож покупка гаджету буде вигідною в плані заощадження грошей та часу.

І на нову, і на вживану техніку ми надаємо гарантію. А у нашій мережі сервісних центрів ви завжди можете перевірити чи відремонтувати будь-які пошкодження девайсу. Для ремонту ми використовуємо оригінальні запчастини та надаємо гарантію на виконану роботу.

Apple – це Ябко, і з нами легко залишатися на зв'язку!