SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя
11 02 2023

Ювелірний дім SOVA та бренд FROLOV презентували продовження колаборації For Love заради благодійної мети. Мета співпраці зібрати кошти на турнікети для зупинки критичних кровотеч для громадської організації парамедиків “Госпітальєри”. 

Прикраси колекції каблучки, кафи, підвіси та кольє мають форму анатомічного серця, символу бренду FROLOV, у різних його інтерпретаціях. 

У колаборацію увійшли кольє та каблучки, які повторюють контури серця, виконані у золоті та з діамантами, мінімалістичні персні-печатки, statement-кафи та п'ять оригінальних підвісів у жовтому та білому золоті. Колекція доповнена базовими сережками для стилізації виробів.

Флагман колекції — акцентний каф-серце, який ідеально повторює форму вуха. Прикраси унісекс і створені таким чином, аби не обмежувати вас у способах комбінацій і варіантах використання.

“Це вже третя наша колаборація з FROLOV. Щоразу ми намагаємося привертати увагу до важливих соціальних тем та наповнити творчу співпрацю глибоким змістом. Сьогодні це оперативна медична допомога в гарячих точках України, яка так необхідна нашим військовим. В колекції втілено різні виконання анатомічного серця, ніби відображення кожного українця, який наближає Перемогу”, — говорить Людмила Сова, генеральна директорка ювелірного дому SOVA.  

Особливість колекції підвіси у різних ювелірних виконаннях золоті підвіси з блакитними діамантами та жовтими сапфірами, з поєднанням жовтого та білого золота, з покриттям чорного родію та вставок з рубінів. Підвіси можна стилізувати як для сережок, так і з шнурками ручної роботи з натурального шовку, які виконані майстрами FROLOV. 

“Натхненням для нашої нової колаборації з SOVA стала благодійна ініціатива FROLOVHEART. Кожне срібне серце лімітовано і повністю покривається емаллю вручну. Флагманом цієї колаборації є каф, натхненний прикрасою з нашої кутюрної колекції, виконаний з білого та жовтого золота. Ми щасливі, що набуваючи нових фізичних форм, дякуючи SOVA, ми продовжуємо допомагати українцям і робити все можливе для нашої Перемоги.

Ми впевнені, що ручною роботою майстри привносять в цю колекцію щось більше, ніж красу, а саме любов і віру в найкраще”, — розповідає Іван Фролов, засновник бренду FROLOV.  

Срібний підвіс у формі анатомічного серця з різними відтінками жовто-блакитної емалі має благодійну місію. Прикраса лімітована —  всього виготовлено 1000 срібних сердець, кожне має персональний номер на звороті. 100% вартості з продажу серця буде перераховано в медичний батальйон “Госпітальєри”.  

 

“На полі бою захисники найчастіше помирають від критичної кровотечі, яку потрібно оперативно зупинити. Тому турнікети для зупинки кровотеч завжди потрібні у надзвичайно великих об'ємах”, — розповідає Ірина Чергава, Інструктор з тактичної медицини в медичному батальйоні «Госпітальєри»__________________

 

Презентація колаборації з Іваном Фроловим (FROLOV) під назвою For Love відбулася в 2019, а в наступному році колекція поповнилася новими виробами. For Love — приклад нового формату соціальної відповідальності українських брендів, що мала на меті підкреслити важливу для суспільства тему безпечного сексу і боротьби зі СНІДом. Завдяки спільній творчості і роботі Івана Фролова, БО «100% Життя» і ювелірного дому SOVA були закуплені 3525 швидких.