ПРАВИЛА УЧАСТІ В РЕКЛАМНО-МАРКЕТИНГОВІЙ АКЦІЇ «ЕНЕРГІЯ ЄДНОСТІ»

ПРАВИЛА УЧАСТІ В РЕКЛАМНО-МАРКЕТИНГОВІЙ АКЦІЇ  «ЕНЕРГІЯ ЄДНОСТІ»
08 06 2023
  • Акція проводиться відповідно до умов даних Правил (Офіційних умов).
  • Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за не ознайомлення Учасника з даними Правилами.

1. Організатор, Виконавець та Партнери Акції
1.1. Організатором рекламно-маркетингової Акції під назвою «ЕНЕРГІЯ ЄДНОСТІ» (надалі – «Акція») виступає ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЦ ЛАВИНА», що знаходиться за адресою: м. Київ, вулиця Берковецька, 6Д (ТРЦ «Lavina»)
1.2. Виконавцем Акції виступає ФОП Зейкан Юрій Денисович (Реєстраційний номер ОКПП 3509007037).
1.3. Партнери Акції:
- ФОП Герасімов Владислав Віталійович код ЄДРПОУ/ІПН 405413227967
(Торговельна марка «iPeople»)

2. Основні положення Акції
2.1. Хто має право брати участь в акції?
■ Усі громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років;
■ Учасниками Акції можуть бути фізичні осби за умови виконання ними умов участі в Акції, що передбачені цими Правилами.
2.2. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
■ особи, яким на момент проведення Акції не виповнилося 18 років;
■ особи, які не виконали умов цих Правил;
■ нерезиденти України;
■ власники та працівники Організатора/Виконавця або представники орендарів ТРЦ «Lavina» (в тому числі, але не обмежуючись: обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ «Lavina»), власники та співробітники інших третіх осіб, залучених до проведення Акції та
обслуговування ТРЦ «Lavina», в тому числі рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, а також безпосередні члени їх родин.
2.3. Акція проводиться на території ТРЦ «Lavina», що розташований за адресою: м. Київ, вулиця Берковецька, 6Д (далі – ТРЦ) та триватиме у період з 26.02.2023 до 30.09.2023 включно (далі – «Період проведення Акції»).
Період проведення Акції може бути змінений шляхом повідомлення на офіційному сайті ТРЦ https://lavinamall.ua/ та сторінках у соціальних мережах Організатора.

3. Продукція, що бере участь в Акції
3.1. В Акції бере участь продукція, придбана в усіх орендарів ТРЦ «Lavina» (надалі – «Товари»), крім Товарів, що реалізуються на території супермаркету «Сільпо», перелік та місце розташування яких можна дізнатися на сайті ТРЦ https://lavinamall.ua/ або безпосередньо в ТРЦ на інформаційних стійках/стендах.

4. Умови та порядок участі в Акції
4.1. Для набуття статусу Учасника Акції необхідно:
4.1.1. В період проведення Акції здійснити покупку на суму від 1000,00 грн (одна тисяча гривень 00 копійок), одним чеком у магазинах, що знаходяться на території ТРЦ «Lavina» (за виключенням супермаркету «Сільпо»), що має бути обов’язково підтверджено наявністю розрахункових документів (фіскальних або товарних, належно оформлених чеків), на яких мають бути чітко вказане місце (адреса) здійснення покупки, дата та сума покупки, та зареєструвати розрахунковий документ;
4.1.2. Зареєструвати розрахунковий документ, що підтверджує здійснення покупки, яка відповідає умовам Акції, шляхом заповнення електронної анкети за посиланням https://forms.gle/7bSxMn3gNjbtF3wy6
4.2. Реєстрацію шляхом заповнення електронної анкети Учасник Акції може здійснювати самостійно або за допомогою промоутерів, на промо-стійці на території ТРЦ «Lavina».
Графік роботи промо-стійки:
З Понеділока по Четвер: з 15:00 до 19:00;
Пʼятниця, Субота, Неділя, та всі вихідні дні – з 12:00 до 20:00.
4.3. Електронна анкета заповнюється шляхом введення інформації, необхідної для участі в Акції, а саме: Прізвище, імʼя, по-батькові, сума чеку, дата покупки, назва магазину, де була здійснена покупка, фото чеку, електронна пошта, номер телефону.
За кожним учасником/чеком фіксується його персональний номер в базі учасників Акції.
4.4. Учасник, який виконав умови Акції - бере участь у розіграші Призів від Партнерів.
До участі в Акції допускаються лише розрахункові документи (чеки) учасника Акції з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції, та щодо яких здійснена реєстрація в Акції, відповідно до умов цих Правил.
Не відповідають умовам Акції наступні розрахункові документи (фіскальні або товарні чеки):
■ які було отримано під час покупок, що були здійснені не у Період проведення Акції (до 26.02.2023 00:00 год. та після 30.09.2023 18:00;
■ оформлені з порушенням умов цих Правил;
4.5 Один Учасник має можливість зареєструвати необмежену кількість чеків для участі в Акції протягом всього періоду проведення Акції, за умови виконання всіх умов цих Правил.
4.6. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами Акції та свою повну та безумовну згоду з ними.
4.7. Учасники Акції, беручи участь в Акції, добровільно погоджуються надати Виконавцю Акції інформацію (включаючи особисту), визначену Організатором та Виконавцем Акції як необхідну для отримання відповідного Призу Акції.
4.8. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасників Акції від належного виконання цих Правил (у т. ч. механіки, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Призів Акції тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції. При цьому така особа не має права на одержання від Організатора та Виконавця Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
4.9. Учасники Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (чеків) на Товари, на підставі яких вони беруть участь в Акції для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ «Lavina» протягом періоду проведення Акції.
4.19. Організатор та Виконавець Акції має право вимагати в Учасника Акції пред'явити оригінали розрахункових документів (чеків) на Товари, що беруть участь в Акції, в будь-який момент на свій розсуд.

5. Призовий фонд Акції
5.1. Призовий фонд Акції обмежений.
Головні призи:
- Навушники Apple AirPods Max (MGYH3) - 1 шт.
5.2. Організатор та Виконавець Акції та/або залучені ними треті особи забезпечують передачу/вручення призів Акції Переможцям Акції. Дотримання вимог законодавства України щодо оподаткування вартості доходів в результаті отримання Призів Акції забезпечується Партнером відповідно до вимог законодавства України.
5.3. Призи Акції можуть бути отримані Переможцями Акції тільки на умовах, визначених у цих Правилах.
5.4. Зовнішній вигляд і зміст Призів Акції можуть відрізнятися від їх зображень на рекламних матеріалах Акції, а також не відповідати сподіванням Учасників Акції.
5.5. Один Переможець Акції може отримати декілька Призів Акції, якщо це буде зумовлено відповідною кількістю виграшних анкет Учасника Акції в межах відповідного розіграшу Призів Акції.

6. Проведення розіграшу Призів:
6.1. Розіграш Призів здійснюється виключно для чеків на суму від 1000,00 грн. (однієї тисячі гривень), які були зареєстровані протягом Акції. Переможець визначається рандомним (випадковим) чином через програму.
Розіграш буде проводитись у наступні дні:
- 30 вересня 2023 року.
Про точний час проведення Розіграшу Організатор може повідомляти на офіційному сайті ТРЦ https://lavinamall.ua/ та на сторінках у соціальних мережах Організатора.
Організатор має право змінювати дати та час Розіграшу.
6.2. Розіграш призів проходитиме під час заходу на центральній сцені ТРЦ «Лавина». Після реєстрації кожному учаснику присвоюється його персональний номер, який буде використано під час розіграшу. Визначення переможця відбудеться за допомогою інтернет-ресурсу (програми) https://www.random.org/. Ведучий заходу відкриє список всіх учасників та вкаже у відповідних полях програми номери від 1 до номеру, що відповідатиме порядковому номеру учасника, який зареєструвався останнім в розіграші. Номер, який вибере програма стане переможцем Акції. База з порядковими номерами буде доступна після завершення реєстрації на офіційних ресурсах ТРЦ «Лавина».
6.3. Переможці будуть повідомлені про перемогу в Акції одразу під час розіграшу.
6.4. Вручення призів відбувається після проведення розіграшу на центральній сцені ТРЦ «Лавина. Присутність переможця на заході ОБОВʼЯЗКОВА.
6.5. Переможці можуть отримати приз особисто в день розіграшу в ТРЦ «Лавина» біля центральної сцени.
Організатор/Виконавець має право для вручення призу запитувати в Учасника:

● копію паспорта та ідентифікаційного номера;
● оригінал розрахункового документа (чеку), що був зареєстрований в Акції, виключно для ознайомлення та перевірки дотримання Учасником Акції всіх умов Акції;
6.6. На вимогу Організатора/Виконавця, Переможець Акції може мати можливість отримати Приз після перевірки Організатором та Виконавцем оригіналу розрахункового документа (чеку), зазначеного Переможцем при реєстрації в Акції, а також за умови надання копії паспорта та ідентифікаційного номера, у місці вручення призів після проведення розіграшу (за умови відсутності заяви Переможця про повернення якісного Товару за розрахунковим документом (чеком), який став підставою для визначення Переможця, відповідно до вимог ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів») та підписання заяви-підтвердження про отримання Призу та згоди на обробку персональних даних. У випадку подання Переможцем (або іншою особою) заяви про повернення Товару за фіскальним чеком, який став підставою для визначення Переможця, в строки, визначені законодавством України, Переможець втрачає право на отримання Призу.
6.7. Приз/Призи поверненню чи обміну не підлягає.
6.8. Організатор та Виконавець не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Призу/Призів, Організатор/Виконавець не вступає в будь-які суперечки щодо визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцем і прав на одержання Призу/Призів.
Організатор та Виконавець не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
6.9. Організатор та Виконавець не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатор/Виконавця.
6.10. Організатор та Виконавець не відповідає за будь-які витрати Переможця, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Призу/Призів.
6.11. Організатор та Виконавець має право:
■ відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
■ відмовити у видачі Призу/Призів Переможцю, який не виконав умови, необхідні для отримання такого Призу/Призів, згідно цих Правил.
6.12. Організатор та Виконавець не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними.
6.13. Переможець під час отримання відповідного Призу підписує з
Організатором/Виконавцем заяву-підтвердження про отримання Призу, та згоду на обробку персональних даних, форми яких визначаються Організатором/Виконавцем, на підставі яких Переможець Акції отримує Приз.
6.14. Відмова Переможця від отримання Призу та/або підписувати Заяву-підтвердження, а так само надання її пізніше вказаного терміну або надання інформації, що має ознаки фальсифікації або є недостовірною/невірною, позбавляє переможця права на отримання
Призу та вважається відмовою переможця від отримання ним Призу.
6.15. У разі відсутності у Переможця можливості/бажання використати/отримати Приз з причин, які не залежать від Виконавця/Організатора, Виконавець/Організатор не сплачують Переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Призу.
6.16. Заміна Призу іншими товарами/послугами не допускається.
Увага! Організатор Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Переможця шляхом розміщення інформації на сайті: https://lavinamall.ua/

7. ІНШІ УМОВИ
7.1. Організатор/Виконавець залишає за собою право змінити дані Правила, дату та час проведення розіграшу/розіграшів та визначення Переможця, інші умови. Інформацію про змінену дату визначення Переможців можна буде дізнатися на офіційному сайті: https://lavinamall.ua/

7.2. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальність за неможливість отримання Переможцем Призу з будь-яких причин, які не залежать від Організатора/Виконавця Акції, в т.ч. з причини зазначення Переможцем неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції, хвороби, відпустки Переможця, перебоїв в роботі опереторів зв’язку України тощо. При цьому такий Переможець позбавляється права на отримання від Організатор/Виконавця Акції будь-якої компенсації.
7.3. Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Призів.
7.4. Переможець погоджується, що у разі отримання ним Призу, його особисті дані, які були надані Організатору/Виконавцю, а також фіксація самого процесу вручення Призу, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Переможця, і таке використання ніяким чином Переможцю не оплачується.
7.5. Організатор/Виконавець Акції не несуть жодної відповідальності за непроведення Акції, або невручення Призу у випадку настання форс-мажорних обставин (у т.ч. стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, терористичні напади, повідомлення про мінування, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території
проведення Акції тощо) або інших обставин, які унеможливлюють або ускладнюють виконання обов’язків, та не залежать від волі Організатора/Виконавця.
7.6. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором/Виконавцем Акції. Рішення Організатора/Виконавця
Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.
7.7. Факт заповнення Анкети Учасника означає надання Учасником повної згоди зі всіма положеннями Офіційних умов Акції, а також згоди на використання, зберігання та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», на їх передачу третім особам, з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії або відео), інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії або відео) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором, Партнером Замовником або третіми особами. Також, вважається, що Учасник надав згоду на використання його імені та зображення у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
Учасники ознайомлені зі своїми правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист Персональних даних».
7.8. У випадках, коли Партнери при виконанні взятих на себе зобов’язань в межах проведення цієї Акції, здійснюють будь-які операції, що відповідно до законодавства України підлягають оподаткуванню, Партнери забезпечують сплату усіх передбачених чинним законодавством України податків, зборів та обов’язкових платежів, в тому числі податку з доходів фізичних осіб; складання та подання відповідної податкової звітності.
Враховуючи умови цього пункту Переможець погоджується з тим, що сплата Партнером відповідних податків, зборів та обов’язкових платежів, в тому числі податку з доходів фізичних осіб не звільняє Переможця, відповідно до  ст.67 Конституції України та ст. 179 Податкового кодексу України, від подачі щорічної декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік.
7.10. Правила затверджені Організатором/Виконавцем Акції та діють протягом тривалості Акції.

Реєстрація чеків - https://forms.gle/7bSxMn3gNjbtF3wy6.

 
Вас також може зацікавити
Актуально