ПРАВИЛА УЧАСТІ В АКЦІЇ «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТРЦ «ЛАВИНА». 7 РОКІВ»

ПРАВИЛА УЧАСТІ В АКЦІЇ  «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТРЦ «ЛАВИНА». 7 РОКІВ»
16 11 2023

(далі – «Офіційні умови» або «Правила»)

■ Акція проводиться відповідно до умов даних Правил (Офіційних умов).
■ Замовник та Організатор не несуть відповідальності за не ознайомлення Учасника з даними Правилами.

1. Замовник, Організатор та Партнер Акції

1.1. Замовником Акції під назвою «ДЕНЬ НАРОДЖННЯ ТРЦ ЛАВИНА. 7 РОКІВ» (надалі – «Акція») виступає ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЦ ЛАВИНА», що знаходиться за адресою: м. Київ, вулиця Берковецька, 6Д (ТРЦ «Лавина»)

1.2. Організатором Акції виступає ФОП Зейкан Юрій Денисович (Реєстраційний номер ОКПП 3509007037).

1.3. Партнер Акції:
- Товариство з обмеженою відповідальністю «ІННОВАЦІЇ ХХІ СОЛІТТЯ» код платника податків згідно з Єдиним державним реєстром підприємства та організацій України 43872565 (Торговельна марка «Yabluka»)

2. Основні положення Акції

2.1. Хто має право брати участь в акції ?
■ Усі громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років;
■ Учасниками Акції можуть бути фізичні особи за умови виконання ними умов участі в Акції, що передбачені цими Правилами.

2.2. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
■ особи, яким на момент проведення Акції не виповнилося 18 років;
■ особи, які не виконали умов цих Правил;
■ нерезиденти України;
■ власники та працівники Замовника/Організатора/ Партнера або представники орендарів ТРЦ «Лавина» (в тому числі, але не обмежуючись: обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ «Лавина»), власники та співробітники інших третіх осіб, залучених до проведення Акції та обслуговування ТРЦ «Лавина», в тому числі рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, а також безпосередні члени їх родин.

2.3. Акція проводиться на території ТРЦ «Лавина», що розташований за адресою: м. Київ, вулиця Берковецька, 6Д (далі – ТРЦ) та триватиме у період з 29.10.2023 10:00 до 02.12.2023 18:00 включно (далі – «Період проведення Акції»). Період проведення Акції може бути змінений шляхом повідомлення на офіційному сайті ТРЦ https://lavinamall.ua/ та сторінках у соціальних мережах Замовника.

3. Продукція, що бере участь в Акції

3.1. В Акції бере участь продукція, придбана в усіх орендарів ТРЦ «Лавина» (надалі – «Товари»), крім Товарів, що реалізуються на території супермаркету «Сільпо», перелік та місце розташування яких можна дізнатися на сайті ТРЦ https://lavinamall.ua/ або безпосередньо в ТРЦ на інформаційних стійках/стендах.

4. Умови та порядок участі в Акції

4.1. Для набуття статусу Учасника Акції необхідно:

4.1.1. В період проведення Акції здійснити покупку на суму від 1000,00 грн (одна тисяча гривень 00 копійок), одним чеком у магазинах, що знаходяться на території ТРЦ «Лавина» (за виключенням супермаркету «Сільпо»), що має бути обов’язково підтверджено наявністю розрахункових документів (фіскальних або товарних належно оформлених чеків), на яких мають бути чітко вказане місце (адреса) здійснення покупки, дата та сума покупки, та зареєструвати розрахунковий документ;

4.1.2. Зареєструвати розрахунковий документ, що підтверджує здійснення покупки, яка відповідає умовам Акції, шляхом заповнення електронної анкети за посиланням 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScy42tfL1pPePfjsEf2bOUi-tlwTLnDsHYDXhGffrVYqpJo8g/viewform

4.2. Реєстрацію шляхом заповнення електронної анкети Учасник Акції може здійснювати самостійно або за допомогою промоутерів, на промо-стійці на території ТРЦ «Лавина».
Графік роботи промо-стійки:
З Понеділока по Четвер: з 15:00 до 19:00;
Пʼятниця, Субота, Неділя та всі вихідні дні – з 12:00 до 20:00.

4.3. Електронна анкета заповнюється шляхом введення інформації, необхідної для участі в Акції, а саме: Прізвище, імʼя, по-батькові, сума чеку, дата покупки, назва магазину, де була здійснена покупка, фото чеку, електронна пошта, номер телефону.
За кожним Учасником/чеком фіксується його персональний номер в базі учасників Акції.

4.4. Учасник, який виконав умови Акції, бере участь у розіграші Призів від Партнера.
До участі в Акції допускаються лише розрахункові документи (чеки) Учасника Акції з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції, та щодо яких здійснена реєстрація в Акції, відповідно до умов цих Правил.
Не відповідають умовам Акції наступні розрахункові документи (фіскальні або товарні чеки):
■ які було отримано під час покупок, що були здійснені не у Період проведення Акції (до 29.10.2023 10:00 год. та після 02.12.2023 18:00;
■ оформлені з порушенням умов цих Правил;

4.5 Один Учасник має можливість зареєструвати необмежену кількість чеків для участі в Акції протягом всього періоду проведення Акції, за умови виконання всіх умов цих Правил.

4.6. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами Акції та свою повну та безумовну згоду з ними.

4.7. Учасники Акції, беручи участь в Акції, добровільно погоджуються надати Організатору Акції інформацію (включаючи особисту), визначену Замовником та Організатором Акції як необхідну для отримання відповідного Призу Акції.

4.8. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасників Акції від належного виконання цих Правил (у т. ч. механіки, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Призів Акції тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції. При цьому така особа не має права на одержання від Замовника та Організатора Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

4.9. Учасники Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (чеків) на Товари, на підставі яких вони беруть участь в Акції для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ «Лавина» протягом періоду проведення Акції.

4.10. Замовник та Організатор Акції має право вимагати в Учасника Акції пред'явити оригінали розрахункових документів (чеків) на Товари, що беруть участь в Акції, в будь-який момент на свій розсуд.

5. Призовий фонд Акції

5.1. Призовий фонд Акції обмежений.
Головні призи:
- Ноутбук APPLE MacBook Pro M1 Pro 16` 512GB– 4 шт.
- iPhone 15 Pro Max 256 Gb – 1 шт.

5.2. Замовник та Організатор Акції та/або залучені ними треті особи забезпечують передачу/вручення призів Акції Переможцям Акції. Дотримання вимог законодавства України щодо оподаткування вартості доходів в результаті отримання Призів Акції забезпечується Партнером відповідно до вимог законодавства України.

5.3. Призи Акції можуть бути отримані Переможцями Акції тільки на умовах, визначених у цих Правилах.

5.4. Зовнішній вигляд і зміст Призів Акції можуть відрізнятися від їх зображень на рекламних матеріалах Акції, а також не відповідати сподіванням Учасників Акції.

5.5. Один Переможець Акції може отримати декілька Призів Акції, якщо це буде зумовлено відповідною кількістю виграшних Анкет Учасника Акції в межах відповідного розіграшу Призів Акції.

6. Проведення розіграшу Призів:

6.1. Розіграш Призів здійснюється виключно для чеків на суму від 1000,00 грн., які були зареєстровані протягом Акції. Переможець визначається рандомним (випадковим) чином через програму.
Розіграш буде проводитись у наступні дні:
- 02 грудня 2023 року;
Про точний час проведення Розіграшу Замовник може повідомляти на офіційному сайті ТРЦ https://lavinamall.ua/ та на сторінках у соціальних мережах Замовника.
Замовник має право змінювати дати та час Розіграшу.

6.2. Розіграш призів проходитиме в режимі онлайн, з транслюванням розіграшу на Instagram-сторінці Замовника https://www.instagram.com/lavinamall.ua/ в прямому ефірі.
Після реєстрації кожному Учаснику присвоюється його персональний номер, який буде використано під час розіграшу. Визначення переможця відбудеться за допомогою інтернет-ресурсу (програми) https://www.random.org/. Ведучий прямого ефіру відкриє список всіх Учасників та вкаже у відповідних полях програми номери від 2 до номеру, що відповідатиме порядковому номеру Учасника, який зареєструвався останнім в розіграші. Учасник, номер, якого вибере програма, стане переможцем Акції. Розіграш буде проведено в прямому ефірі. База з порядковими номерами буде доступна після завершення реєстрації на офіційних ресурсах ТРЦ «Лавина».

6.3. Переможці будуть повідомлені про перемогу в Акції одразу під час розіграшу.

6.4. Вручення призів відбувається після проведення розіграшу.
Контакти для отримання Призів будуть повідомлені Замовником на офіційному сайті ТРЦ https://lavinamall.ua/ та на сторінках у соціальних мережах Замовника.

6.5. Переможці можуть отримати Приз особисто.

Замовник/Організатор має право для вручення Призу запитувати в Учасника:
● копію паспорта та ідентифікаційного номера;
● оригінал розрахункового документа (чеку), що був зареєстрований в Акції,
виключно для ознайомлення та перевірки дотримання Учасником Акції всіх умов Акції;

6.6. На вимогу Замовника/Організатора, Переможець Акції може мати можливість отримати Приз після перевірки Замовником та Організатором оригіналу розрахункового документа (чеку), зазначеного Переможцем при реєстрації в Акції, а також за умови надання копії паспорта та ідентифікаційного номера, у місці вручення призів після проведення розіграшу (за умови відсутності заяви Переможця про повернення якісного Товару за розрахунковим документом (чеком), який став підставою для визначення Переможця, відповідно до вимог ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів») та підписання заяви-підтвердження про отримання Призу та згоди на обробку персональних даних. У випадку подання Переможцем (або іншою особою) заяви про повернення Товару за фіскальним чеком, який став підставою для визначення Переможця, в строки, визначені законодавством України, Переможець втрачає право на отримання Призу.

6.7. Приз/Призи поверненню чи обміну не підлягає.

6.8. Замовник та Організатор не беруть на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Призу/Призів, Замовник/Організатор не вступає в будь-які суперечки щодо визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцем і прав на одержання Призу/Призів.
Замовник та Організатор не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

6.9. Замовник та Організатор не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Організатора

6.10. Замовник та Організатор не відповідають за будь-які витрати Переможця, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Призу/Призів.

6.11. Замовник та Організатор мають право:
■ відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
■ відмовити у видачі Призу/Призів Переможцю, який не виконав умови, необхідні для отримання такого Призу/Призів, згідно цих Правил.

6.12. Замовник та Організатор не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними.

6.13. Переможець під час отримання відповідного Призу підписує з Замовником/Організатором/ заяву-підтвердження про отримання Призу, та згоду на обробку персональних даних, форми яких визначаються Замовником/Організатором, на підставі яких Переможець Акції отримує Приз.

6.14. Відмова Переможця від отримання Призу та/або підписувати Заяву-підтвердження, а так само надання її пізніше вказаного терміну або надання інформації, що має ознаки фальсифікації або є недостовірною/ невірною, позбавляє переможця права на отримання Призу та вважається відмовою Переможця від отримання ним Призу.

6.15. У разі відсутності у Переможця можливості/бажання використати/отримати Приз з причин, які не залежать від Замовника/ Організатора, Замовник /Організатор не сплачують Переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Призу.

6.16. Заміна Призу іншими товарами/ послугами не допускається.
Увага! Замовник Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Переможця шляхом розміщення інформації на сайті: https://lavinamall.ua/

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Замовник/Організатор залишає за собою право змінити дані Правила, дату та час проведення розіграшу/розіграшів та визначення Переможця, інші умови. Інформацію про змінену дату визначення Переможців можна буде дізнатися на офіційному сайті: https://lavinamall.ua/

7.2. Замовник/Організатор Акції не несуть відповідальність за неможливість отримання Переможцем Призу з будь-яких причин, які не залежать від Замовника/Організатора Акції, в т.ч. з причини зазначення Переможцем неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції, хвороби, відпустки Переможця, перебоїв в роботі операторів зв’язку України тощо. При цьому такий Переможець позбавляється права на отримання від Замовника/Організатора Акції будь-якої компенсації.

7.3. Замовник/Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Призів.

7.4. Переможець погоджується, що у разі отримання ним Призу, його особисті дані, які були надані Замовнику/Організатору/, а також фіксація самого процесу вручення Призу, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Переможця, і таке використання ніяким чином Переможцю не оплачується.

7.5. Замовник/Організатор Акції не несуть жодної відповідальності за непроведення Акції, або невручення Призу у випадку настання форс-мажорних обставин (у т.ч. стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, терористичні напади, повідомлення про мінування, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції тощо) або інших обставин, які унеможливлюють або ускладнюють виконання обов’язків, та не залежать від волі Замовника/Організатора/.

7.6. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником/Організатором/ Акції. Рішення Замовника/Організатора Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.

7.7. Факт заповнення Анкети Учасника означає надання Учасником повної згоди зі всіма положеннями Офіційних умов Акції, а також згоди на використання, зберігання та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», на їх передачу третім особам, з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії або відео), інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії або відео) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором, Партнером, Замовником або третіми особами. Також, вважається, що Учасник надав згоду на використання його імені та зображення у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
Учасники ознайомлені зі своїми правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист Персональних даних».

7.8. У випадках, коли Партнер при виконанні взятих на себе зобов’язань в межах проведення цієї Акції, здійснює будь-які операції, що відповідно до законодавства України підлягають оподаткуванню, Партнер забезпечує сплату усіх передбачених чинним законодавством України податків, зборів та обов’язкових платежів, в тому числі податку з доходів фізичних осіб; складання та подання відповідної податкової звітності. Враховуючи умови цього пункту Переможець погоджується з тим, що сплата Партнером відповідних податків, зборів та обов’язкових платежів, в тому числі податку з доходів фізичних осіб не звільняє Переможця, відповідно до  ст.67 Конституції України та ст. 179 Податкового кодексу України, від подачі щорічної декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік.

7.10. Правила затверджені Замовником/Організатором/ Акції та діють протягом
тривалості Акції.