4 комплекти білизни, в яких легко відчути себе богинею
29 01 2020

4 комплекти білизни, в яких легко відчути себе богинею

 

Самооцінка і самовідчуття - два найважливіших чинника гарного настрою. Відчувати себе на висоті набагато простіше, коли у гардеробі є парочка приголомшливих комплектів білизни.

 

Романтичний комплект Shadow від Chantelle - це гра чуттєвості і награної боязкості. У ньому легко створити враження тендітної квітки, приховуючи в душі підступних чортиків. Північні квіти на тлі бежевого тюлю підкреслюють відчуття тонкої звабливої краси.

 

 

З комплектом Euphoria від Chantelle можна хоч кожен день кидати виклик забобонам: оригінальне декольте, напівзакрита спинка з аплікацією і обробка нижнього краю крупною сіткою дозволяють носити цю модель в якості топа і збирати захоплені погляди.


Лаконічний дизайн Urbaine від Chantal Thomass навіть любителькам мінімалізму дозволить впустити в своє життя нотку самолюбування: розкішна гладкість бюстгальтера, декольте, увінчане сіткою - ой, а в дзеркалі така красуня!

 

Розкішний нуарний комплект Courbes Divines від Aubade перетворить ранкові збори на роботу в справжній королівський ритуал. Велика кількість мережива, банти і шнурівка а-ля корсет - і ніяка корона не потрібна.

 

Знайти впевненість в собі і створити привабливий образ можна з розкішною білизною з Chantal store.