Приходь танцювати під хіти DIANA GLOSTER 18 травня в Lavina!
![Приходь танцювати під хіти DIANA GLOSTER 18 травня в Lavina!](https://lavinamall.ua/storage/news/large/lF8qtmSjAA3fzTErD7youw1ecpQEBpGxPDuR0gyB.png)
DIANA GLOSTER — українська співачка, авторка пісень та інфлюенсерка. 18 травня вона доєднається до нашого Charity Family Day з нагоди 10-річчя благодійного фонду «Твоя опора», щоб разом заспівати улюблені пісні та зібрати кошти на психосоціальну допомогу дітям, які зазнали негативного впливу війни.
Початок 18 травня о 15:00.
Побачимося біля сцени!