У LAVINA КУПЛЯЙ – КВАРТИРУ в ЖК Lucky Land ВИГРАВАЙ!
20 09 2021

Офіційні умови Акції

 «У LAVINA КУПЛЯЙ – КВАРТИРУ в ЖК Lucky Land ВИГРАВАЙ!»

(далі – Офіційні умови або Правила)

Акція проводиться у відповідності з умовами даних Правил.

Організатор/Замовник не несуть відповідальності у разі не ознайомлення Учасника з даними Правилами.

  1. Організатори акції

1.1. Замовником рекламно-маркетингової акції «У LAVINA КУПЛЯЙ – КВАРТИРУ в ЖК Lucky Land ВИГРАВАЙ!» (надалі - Акція) виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРЦ ЛАВИНА», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Берковецька, 6Д (далі та раніше по тексу – Замовник), в рамках проведення заходу «День народження ТРЦ «LAVINA» (далі по тексу – Захід).

1.2. Організатором Акції виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЛОБАЛ ЕДВЕРТАЙЗИНГ», що знаходиться за адресою: 03148, м.Київ, вул. Петра Чаадаєва, буд.2-Б, кв. 38.

1.3. Партнером Акції виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕДВАНС БУД», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Вільямса Академіка, буд. 6-Д, оф. 43.

1.4. Учасником Акції є фізична особа, яка, під час дії Акції, здійснила придбання будь-якого товару або послуги (надалі іменується – Товар), у одному із закладів (магазині, закладі ресторанного господарства, кінотеатрі чи закладі сфери послуг) розташованому на території торгово-розважального центру «LAVINA» (адреса: м. Київ, вул. Берковецька, 6Д) (далі - ТРЦ «LAVINA» або ТРЦ), за виключенням Товарів, придбаних у супермаркеті «Сільпо», на загальну суму 2000,00 грн. (сума може складатися виключно з одного чеку) і більше, зареєструвала відповідні розрахункові документи на промостійці в атріумі ТРЦ «LAVINA», заповнила відповідну Анкета Учасника Акції (надалі – Анкета), надала для реєстрації чек (чеки) та отримала власний номер ідентифікації анкети. Незаповнені або некоректно заповнені Анкети (невірно вказаний номер мобільного телефону, реєстрація за одним унікальним номером декількох людей тощо) під час вручення Сертифіката участі не беруть.

1.5. Розрахунковий документ про придбання товару, зареєстрований у Акції, не може використовуватися для участі в інших акціях, які проводяться на території ТРЦ. І навпаки – розрахунковий документ про придбання товару, використаний для участі в інших акціях (зареєстрований в інших акціях), які проводяться на території ТРЦ, не може використовуватися для участі (реєстрації) в Акції.

  1. Територія проведення, тривалість Акції і акційна продукція

2.1. Акція проводиться на території ТРЦ «LAVINA», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Берковецька, 6Д.

2.2. Період проведення Акції: Акція триватиме з 10:00 «20» вересня 2021 року по 17:30 «04» грудня 2021 року (включно) (надалі – Період проведення Акції)

 2.3. Період проведення реєстрації. Реєстрації чеків проходить відповідно до графіку:

1

20 вересня 2021 року - 03 грудня 2021 року

З 15:00 до 22:00 у будні дні

З 10.00 до 22:00 у вихідні та святкові дні 

2

04 грудня 2021 року 

З 10:00 до 17:30

2.4. Акційна продукція. В Акції беруть участь Товари, придбані у будь-якому закладі (магазині, закладі ресторанного господарства, кінотеатрі чи закладі сфері послуг) розташованому на території ТРЦ «LAVINA», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Берковецька, 6Д, за виключенням Товарів, придбаних у супермаркеті «Сільпо» (надалі – Акційні Товари).

  1. Право на участь в Акції

3.1. Брати участь в Акції можуть усі громадяни України, які постійно проживають в Україні, яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє – та правоздатність), з врахуванням наведених нижче виключень.

УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники (учасники) та працівники Організатора, Замовника Партнера, а також орендарі закладів, розташованих у ТРЦ, власники (учасники), працівники та представники таких орендарів (а також власники брендів й обслуговуючий персонал), власники (учасники) та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, які здійснюють діяльність у ТРЦ, причетних до проведення Акції, а також близькі члени їх родин (сімей). Під безпосередніми членами родин (сімей) розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, особи, які перебувають під опікою і піклуванням, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції.

3.2. Підписуючи Анкету, Учасник підтверджує, що не є власником (учасником) та/чи працівником Організатора, Замовника, Партнера, а також орендарем закладів, розташованих у ТРЦ, власником (учасником), працівником та представником таких орендарів (а також власників брендів й обслуговуючого персоналу), власником (учасником) та співробітником рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, які здійснюють діяльність у ТРЦ, причетних до проведення Акції, а також близьким членом їх родин (сімей). Під безпосередніми членами родин (сімей) розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, особи, які перебувають під опікою і піклуванням, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції.

  1. Порядок участі в Акції

4.1. Для участі в Акції необхідно:

4.1.1. Протягом дії Акції придбати Товари, які відповідають вимогам, наведеним в розділі 2. Офіційних умов на суму 2000,00 грн. (сума може складатися виключно з одного чеку) та більше, виключно в ТРЦ «LAVINA» (окрім чеків про придбання товарів та послуг в супермаркеті «СІЛЬПО»), за адресою, вказаною в п. 2.1, що має бути підтверджено відповідними розрахунковими документами (належно оформленими фіскальними або товарними чеками) (далі та раніше по тексту – чек/чеки).

УВАГА! Юридичні особи не можуть брати участь в Акції.

4.1.2. Щоб стати учасником Акції, покупцю необхідно пред’явити Замовнику або Організатору чеки, які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх заповнивши анкету Учасника та отримати номер Учасника Акції, в атріумі ТРЦ «LAVINA».

Реєстрація чеків, заповнення Анкет та присвоєння номера здійснюється в ТРЦ «LAVINA» в атріумі на інформаційному стенді Акції, відповідно до графіку наведеному в п.2.3 даних Правил.

УВАГА! Один Учасник Акції, має право зареєструвати не більше 5 (п`яти) Чеків, виконуючи для цього п 4.1. даних правил, при цьому лише одноразово використовуючи Чеки для кожної реєстрації як Учасника Акції.

4.1.3. До участі в Акції допускаються лише Чеки Учасника з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції, та всім умовам цих Правил.

4.1.4. Усі анкети з унікальним номером беруть участь у розіграші Призу*, що відбудеться з 17:30 по 18:00 «04» грудня 2021 року за адресою, зазначеною у пункті 2.1. Офіційних умов, за умови дотримання Учасниками Акції чинних Офіційних умов. Організатори попередньо повідомлять про час розіграшу шляхом розміщення інформації на офіційній сторінці у Facebook: «facebook.com/lavinamall.ua».

УВАГА! Організатор Акції зберігає за собою право змінювати кількість та найменування Призу/Призів протягом Акції.

Реєстрація Анкет припиняється о 17:30 «04» грудня 2021 року. Розіграш Призу відбудеться з 17:30 по 18:00 «04» грудня 2021 року за адресою, зазначеною у пункті 2.1. Офіційних умов. Організатор Акції зберігає за собою право змінювати час проведення розіграшу Призу, про що заздалегідь повідомляє шляхом розміщення інформації на офіційній сторінці у Facebook: «facebook.com/lavinamall.ua».

4.1.5. Учасники Акції повинні зберігати оригінали Чеків на придбані Товари, на підставі яких вони заповнювали анкети, до завершення розіграшу для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ «LAVINA».

4.1.6. Організатор Акції має право вимагати в Учасника Акції пред'явити Чек/и на підставі якого Учасник Акції бере участь в Акції, в будь-який момент на свій розсуд.

  1. Проведення розіграшу Призу

5.1. Предметом Акції є передача майнових прав на квартиру загальною площею не менше 44,2 м. в ЖК «Lucky Land», із застосуванням знижки на суму коштів, визначену номіналом відповідного сертифікату, а саме за 1 грн. (з ПДВ) (далі та раніше по тексу - Сертифікат). Сертифікат не є іменним. Сертифікат належить особі, яка його надала.

Приз, який розігрується у Акції (далі – Приз, приз): Сертифікат на знижку у розмірі 643 865,60 грн. (шістсот сорок три тисячі вісімсот шістдесят п’ять  грн. 60 коп.). - 1 (одна) шт.

5.2. Визначення Переможця Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед усіх Анкет Учасників, що беруть участь в Акції. Жеребкування відбудеться наступним чином: Організатор (ведучий розіграшу) обирає випадкову людину (якою не може бути Учасник Акції), яка за допомогою лототрону, що буде містити зареєстровані анкети Учасників Акції, шляхом «сліпого» жеребкування (обрання анкет без попереднього перегляду їх змісту) обирає Переможця Акції. Перед визначенням кожного переможця ведучий розіграшу оголошуватиме, який приз буде розіграно під час наступного жеребкування.

Увага! Організатор та/або Замовник Акції зберігає за собою право змінювати алгоритм та час визначення переможця.

5.3. Приз поверненню чи обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту Призу не допускається. 

5.4. Учасник Акції, Анкета з унікальним номером якого буде визначена такою, що перемогла, отримує право на Приз, та буде повідомлений про це Організатором одразу на місці проведення розіграшу, у день проведення розіграшу шляхом усного оголошення. Присутність Учасника Акції в місці розіграшу Призу є обов’язковою умовою для отримання Призу. Якщо Учасник відсутній під час та у місці проведення розіграшу Призу, він втрачає право на отримання Призу, а Приз продовжує розігруватися серед інших Учасників за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед всіх інших анкет Учасників. Учасник Акції, що став Переможцем Акції не може поступитися таким правом на користь третіх осіб.

5.5. Учасник Акції, Анкета з унікальним номером якого буде визначена, як така, що перемогла, визнається переможцем Акції та отримує право на отримання Призу. При цьому він зобов`язаний:

а) пред’явити Організатору оригінал паспорта або іншого документа, що його замінює, та довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платників податку, а також надати Замовнику або Організатору їх копії;

  1. b) пред’явити Організатору оригінал Чека (Чеків) що був зареєстрований для участі в Акції відповідно до п.4 Офіційних умов, та став виграшним відповідно до пункту 5.2 цих Офіційних умов.
  2. c) пред`явити Анкету Учасника з унікальним номером, заповнену та зареєстровану відповідно до п.4.1.2.

5.6. В день проведення розіграшу, Організатор оголошує переможця Акції.

Отримання Призу переможцем здійснюється шляхом вручення представником Партнера Акції Приза на центральній сцені ТРЦ в день проведення заходу. З моменту отримання Переможцем Призу, зобов’язання Організатора з передачі Призу вважаються виконаними у повному обсязі.

Організатор Замовник та Партнер не відповідають за неможливість вручення Призу Переможцю у зв’язку із відмовою останнього надати документи, передбачені п. 5.5. Офіційних умов.

5.7. У випадку подання переможцем (або іншою особою) заяви про повернення товару, придбаного за Чеком, який став підставою для визначення переможця, в строки, визначені законом та розірвання при цьому договору купівлі-продажу такого товару, переможець втрачає право на отримання Призу.

5.8. Приз Переможцю Акції вручається Партнером Акції. Партнер Акції визнається податковим агентом при врученні Призу, та зобов’язується сплатити всі відповідні податки та збори пов’язані з врученням Призу.

5.9. Укладання договору купівлі-продажу майнових прав на квартиру ЖК «Lucky Land», між Партнером Акції та Переможцем Акції, здійснюється  у період до «31»  грудня 2021 року виключно  на особу Переможця Акції.

5.10. Для укладання договору купівлі-продажу майнових прав на квартиру в ЖК «Lucky Land». Переможець повинен з’явитися вчасно за адресою, що повідомлена Організатором або Партнером Акції. Перед укладанням договору купівлі-продажу майнових прав на квартиру в ЖК «Lucky Land». Переможець Акції повинен надати представнику Партнера Акції оригінал Сертифікату, паспорт та реєстраційний номер облікової картки платників податку.

Сертифікат може бути використаний один раз до «31»   грудня 2021 року. Після використання Сертифіката він вилучається.

5.11. Всі витрати щодо оформлення квартири на ім’я Переможця Акції несе Партнер Акції., окрім нотаріальних витрат (в разі необхідності).

5.12. Усі можливі податки та збори, які виникають (можуть виникнути) у Переможця Акції, пов’язані з підписанням договору купівлі-продажу майнових прав на квартиру в ЖК «Lucky Land» несе Партнер Акції. 

Сторони погоджуються, що Переможець Акції з зазначеного приводу не має претензій та  в  майбутньому не буде їх висувати до Партнера, Замовника та Організатора Акції.

5.13. У разі відмови Переможця Акції від укладання договору купівлі-продажу майнових прав на квартиру в ЖК «Lucky Land» відповідно до умов цієї Акції, Переможець не має права вимагати від Партнера, Замовника або Організатора будь-якої компенсації. Заміна майнових прав на квартиру в ЖК «Lucky Land» грошовим еквівалентом або будь-яким іншим чином чи благом не допускається. У випадку втрати, знищення або загублення Сертифікату, останній не підлягає відновленню.

5.14. Грошовий еквівалент вартості майнових прав на квартиру та/або Сертифікату не видається.

  1. Права та обов’язки

6.1. Замовник має право змінити характеристики та найменування Призів, дату та час проведення розіграшу Призу. Змінена інформація публікується Замовником на офіційній сторінці у Facebook: «facebook.com/lavinamall.ua».

6.2. Організатор не проводить повторне чи додаткове повідомлення Переможця про його перемогу. Повідомлення Переможця про його перемогу здійснюється в порядку, визначеному п. 5.4. Офіційних умов.

6.3. Організатор, Партнер та Замовник Акції не несуть жодної відповідальності за непроведення Акції, або невручення Призу у випадку настання форс-мажорних обставин (у т.ч. стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, терористичні напади, повідомлення про мінування, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції) або інших обставин, які унеможливлюють або ускладнюють виконання обов’язків, та не залежать від волі Організатора, Партнера та/або Замовника.

6.4. Організатор, Партнер та Замовник Акції не несуть відповідальність за неможливість отримання переможцем Призу з будь-яких причин, які від них не залежать, в т.ч. з причини зазначення переможцем неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції та отримання Призу. При цьому такий Учасник Акції позбавляється права на отримання від Організатора  Замовника чи Партнера Акції будь-якої компенсації.

6.5. Організатор Акції має право змінювати умови Акції, попередньо опублікувавши про це відповідне повідомлення на офіційній сторінці у Facebook: «facebook.com/lavinamall.ua» та на інформаційному стенді Акції в атріумі ТРЦ «LAVINA».

  1. Прикінцеві положення

7.1. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.

7.2. Організатор, Партнер і Замовник Акції не вступають у суперечки з-поміж самих Учасників щодо визначення їх претендентом на отримання Призів.

7.3.У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Замовником та/або Партнером Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому, рішення Замовника та/або Партнера є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.4.Учасник Акції погоджується, що у разі отримання ним Призу, передбаченого умовами Акції, його особисті дані, які були надані Партнеру, Організатору та/або Замовнику, а також фіксація самого процесу розіграшу та оголошення переможця, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди такого Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується.

7.5. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Замовником протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на офіційній сторінці у Facebook: «facebook.com/lavinamall.ua». Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено самими змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.

7.6. Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника (у т.ч. Переможця) можливості претендувати на отримання або отримати Приз.

7.7. Факт заповнення Анкети Учасника означає надання Учасником повної згоди зі всіма положеннями Офіційних умов Акції, а також згоди на використання, зберігання та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», на їх передачу третім особам, з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії або відео), інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії або відео) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором, Партнером Замовником або третіми особами. Також, вважається, що Учасник надав згоду на використання його імені та зображення у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

- Учасники ознайомлені зі своїми правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».