Телефон:
Сектор:
A622
Категорія:
Кав'ярня Кофейні

Tutti Frutti

Твоя порція сонця в цьому стаканчику!Як Ви вже помітили, ми змінили назву нашої сторінки на Summer Love! Так, тепер ми називаємося саме так, новий дизайн, слоган, але смак  той самий! ? Неймовірний!

Чому ми вирішили зробити ребрендинг ?

 

Сама назва Summer Love вже говорить про літо. А одна з перших асоціацій з літом - це сонце і тепло?. Так ось, ми хочемо, щоб у кожного нашого Гостя була цілий рік можливість зануритися в літню атмосферу і отримати свій сонячний вітамін D3, який ми додали в вдосконалену рецептуру йогурту!Не позбавляйте себе сонця - приходьте в кафе Summer Love Frozen Yogurt!

 

Summer Love Frozen Yogurt - популярна міжнародна мережа кафе низькокалорійних заморожених йогуртів. Більш ніж  30 смаків, серед яких є як традиційні, так і екзотичні, наприклад, «Солона Карамель», «Тайський Манго», «Гуава», «Лічі», «Бабл-Гам» та багато інших.Summer Love Frozen Yogurt - це не тільки унікальний десерт, до складу якого входять корисні інгредієнти і вітаміни D3, С які підвищують імунітет, але і низькокалорійний продукт з мінімальним вмістом жиру (менше 1%). У 100 г всього від 89 до 125 ккал - відмінно підходить тим, хто стежить за фігурою!Заморожений йогурт - корисна альтернатива класичним морозиву та іншим десертам. Крім того, тобі неодмінно сподобається оригінальна концепція самообслуговування: вибирай йогурт і топінги, змішуй смаки і бери стільки, скільки захочеш. Все це стане твоїм власним і неповторним частуванням!