Сектор:
2045
Категорія:

TUI

Туроператор TUI Ukraine обслуговує в рік понад 450 тисяч туристів і включає 250 турагенцій (власних і уповноважених). Компанія пропонує пляжний, екскурсійний і гірськолижний відпочинок на масових туристичних напрямках, включаючи Туреччину, Єгипет, Іспанію, Болгарію, Чехію, Італію, Хорватію, Чорногорію, Грецію та інші країни.

 

TUI Ukraine фокусується на наданні клієнтам унікальних продуктів, яких немає у інших туроператорів. Це і ексклюзивні готелі, які раніше були доступні тільки західноєвропейським туристам, а також унікальні концепції відпочинку (сімейна – FUN&SUN, молодіжна – DAY&NIGHT Connected, універсальна – SMART) і мобільна концепція: сімейні клуби TUI Тукан, що працюють на базі готелів для сімейного відпочинку.

 

Разом з TUI Ukraine відпочинок перетворюється в захоплюючу і пам'ятну подорож, яка назавжди залишається в серці.  Продумані до дрібниць тури, обрані готелі на будь-який смак та гаманець, комфортні рейси з надійними авіаперевізниками, гарантія якості, клієнтоорієнтованість і високий сервіс обслуговування – це про TUI Ukraine!