Телефон:
Сектор:
5
Категорія:
Жіночий одяг

GIULIA

ТМ GIULIA - сучасний і доступний бренд, який був створений спеціально для жінок, які ведуть активне і комфортне життя, для жінок з тонким та елегантним смаком.

Панчохи і колготки ТМ GIULIA призначені для жінок, які хочуть відчувати себе незамінними та вільними!

Магазини GIULIA - пропонують своїм клієнтам товар високої якості і за доступними цінами від великого українського виробника панчошно - шкарпеткових виробів (виробництво: Україна, м Новомосковськ, Дніпропетровська обл.).

Більше 60 магазинів в різних куточках України пропонують покупцям:

- колготи і панчохи
- шкарпетки та гольфи
- безшовна білизна
- корсетна білизна
- одяг для дому
- одяг для занять спортом
- купальники і не тільки.

 

ТМ GIULIA, має в своєму асортименті більше 2500 артикулів класичних і fashion колекцій колгот, панчох і шкарпеткової продукції, які є основою асортименту магазинів GIULIA.

Продукція ТМ GIULIA представляє світові модні тенденції, трендові моделі і кольори. Щорічно виробник ТМ GIULIA бере участь в міжнародній виставці Salon International De la Lingerie (Paris) і являє свою колекцію європейського споживача.

У магазинах GIULIA ви знайдете продукцію не тільки для жінок, але і для чоловіків і дітей.

Виробництво продукції ТМ GIULIA виконується за італійськими технологіями на високоякісному обладнанні виробництва Італії, Німеччини, США, Японії і Чехії. Виробник використовує сировину, нитки і матеріали тільки провідних заводів-виробників: Австрії, Німеччини, Італії, Ізраїлю, Кореї, Китаю, Туреччини, Польщі та Румунії.

 

Новомосковська трикотажна фабрика здійснює експорт в Європу, Великобританію, Азію, Північну і Південну Америку.

 

Ми цінуємо якість і комфорт, завжди готові приємно радувати та дивувати своїх клієнтів високою якістю, доступними цінами та широким асортиментом.

Заглянувши до нас одного разу, ви залишитесь з нами назавжди!