Телефон:
Сектор:
301
Категорія:
Білизна

Flirt and Tan

Flirt and Tan - ну дуже амбітний український бренд купальників, який встиг підкорити вже як мінімум 7 країн. Бренд було створено  в 2015 році. Спочатку, навіть не підозрюючи, що з цього вийде цілий бізнес.

Все почалось з дівчинки Насті, яка не могла жити без подорожей і моря  та трохи втомилася шукати свій ідеальний купальник і вирішила створити його сама. А вже після захоплення подруг і бажання придбати «такий самий» - назад дороги не було. Саме так з’явився всім відомий Flirt and Tan, який ви так полюбили.

У нас своє виробництво: починаючи від нанесення принта на купальник і закінчуючи упаковкою, яка нереально крута та служитиме  тобі не один рік.

Наша головна мета - щоб кожна дівчина змогла знайти свій ідеальний купальник, незалежно від віку, фігури або своїх жіночих забаганок.

Обираючи Flirt and Tan ти отримуєш надійного партнера в світі купальників.

З нами ти зможеш експериментувати!  Йти в ногу з часом або любити класику, бути трохи потішною або дуже елегантною.

Практично до кожного принта є вибір тунік, спідниць і парео! Тим самим, дозволяючи тобі зібрати повний образ для твого ідеального відпочинку.

А головним бонусом є можливість зібрати весь FAMILY LOOK: для коханого (навіть якщо він в тебе ну дуже прискіпливий), для підлітків, діток та навіть зовсім малюків.