Відкриття нового магазину мережі UAmade в ТРЦ "Lavina"

Admin2
2017-10-20 18:38:22

1 грудня відбудеться грандiозне відкриття нового магазину мережі UAmade у найбільшому в ТРЦ "Lavina"!

На відміну від інших магазинів, сьомий UAmade Store буде
найбільшим за площею, 1000 м², та матиме новий формат — магазина-галереї з найрізноманітнішим вибором сучасного декору, меблів, одягу та подарунків на будь-який смак від найкращих українських брендів.

Команда UAmade запрошує зустріти зиму разом, адже на відкритті нового улюбленого магазину на вас чекатиме багато тепла, цікавих сюрпризів та розiграшей.

Головна перевага мережі — унікальність, адже саме в UAmade ви знайдете продукцію тільки від українського виробника: талановитих дизайнерів, майстрів, художників. Саме такі оригінальні речі подобаються нашим гостям, адже кожна річ прикрасить домівку, створить затишок,
підкреслить стиль, довершить образ.

Важливо, що кожен молодий дизайнер, створивши свій власний бренд, може звернутися до компанії, аби запропонувати свою продукцію для магазину. Також, у новому UAmade Store будуть індивідуальні зони
кожного бренду та презентації нових виробів.

Отримати задоволення відвідувачі UAmade зможуть не лише від шопінгу. На території магазина-галереї діятиме коворкінг із кавою та смаколиками, зона для відпочинку, та цікаві заходи: лекції від кращих дизайнерів, майстер-класи архітекторів, зустрічі із зірками, теплі літературні вечори, аукціони та навіть ярмарки й фестивалі.

Привiтайте зиму на відкритті нового UAmade Store у ТРЦ "Lavina"!