У ТРЦ "Lavina" відкрито монобрендовий магазин чоловічого бренду "Fynch-Hatton"

Admin
2017-06-12 04:50:56

"Fynch-Hatton" — популярний у Німеччині бренд, який займається виробництвом трикотажних речей. Він відрізняється першокласною якістю та доступною ціновою політикою у преміум сегменті.

 

Бренд присвячений британському авантюристу та досліднику Денису Фінч Хаттону, чия любов до Африки знайшла відображення у всьому, що створює бренд. Навіть логотип - дерево акації —  символізує африканську савану та нагадує про пригоди містера Фінча Хаттона в африканській пустелі.

 

В асортименті бренду — пуловери та піджаки, блейзери та сорочки, поло, чінос і штани з п'ятьма кишенями з габардину, вельвету і деніму.

 

Колекції виготовлені з використанням особливого трикотажу, якого не знайти у інших брендів. Компанія має свою плантацію з вирощування бавовни. Бавовна обробляється за спеціально розробленою технологією на власній фабриці. В результаті виходить м'яка тканина з рівною і гладкою поверхнею.

 

 

У магазині "Fynch-Hatton" завжди можна поспілкуватися зі стилістом, який допоможе зорієнтуватися в широкому асортименті, надасть консультацію про тренди сезону та підкаже, як правильно поєднувати кольори і форми.