Сімейний парк Galaxy в ТРЦ "Lavina" запрошує представників ЗМІ у прес-тур

Admin
2017-09-12 13:12:53

Шановні представники ЗМІ, запрошуємо вас у четвер 14 вересня 2017 року о 16.30 у прес-тур по найбільшому в Європі критому розважальному парку Galaxy у Lavina Mall за адресою вул. Берковецька 6Д. У ході заходу вам буде надана можливість протягом години особисто насолодитися унікальними атракціонами Galaxy, серед яких Американська гірка.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

16:30 – 17:00 – реєстрація представників ЗМІ (центральна каса)
17:00 – 18:00 – презентація парку, бриф, спікери:
1. Генеральний директор Galaxy Олена Гуменюк
2. Засновник і CEO NAI Ukraine Віталій Бойко
18:00 – 18:30 – ознайомча екскурсія
18:30 – 19:30 – катання на атракціонах для представників ЗМІ
19:30 – фуршет «БИСТРО-БИСТРО»

Акредитація обов’язкова: pr@naiukraine.com або 066 030 61 77

Як дістатися: http://lavinamall.ua/pages/1

Про Galaxy

У грудні 2016 року у найбільшому в Україні ТРЦ Lavina відкрився унікальний найбільший в Європі критий сімейний розважальний парк Galaxy ( «Галактика»). Сьогодні Galaxy став одним з найулюбленіших місць відпочинку киян та гостей столиці. Galaxy вже став визначним туристичним місцем столиці і був включений у туристичну програму Kyiv Pass – як одна з основних локацій (туристична ID карта – спільний проект з КМДА).

Площа критого тематичного парку становить 20 тис. м. кв., в ньому представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг.

До ваших послуг світові бестселери: Американська гірка, Air Race, Pirate Ship, Disko 24, Midi Dance Party 360, 7Д кінотеатр, дитячий картинг, перший в Україні театр ілюзії, тематична кімната страху, лабіринти, батути, дитячі майданчики, останні новинки в gaming -сфери – ігрові апарати різної конфігурації та тематикию.  А також особливий атракціон «SPACE HUB» – пригодницький ХАБ, який вперше за історію свого існування, компанія-виробник «Walltopia» створила спеціально для Galaxy – це єдиний проект, в якому реалізовані всі види екстрим і активних розваг, а саме: канатний парк, печери, вільне падіння QUICK JUMP, ROLLGLIDER, а також інтерактивний скалодром з різними рівнями складності і «чекпоінти» – на всіх цих майданчиках використовується новітнє страхувальне обладнання – професійні системи Onbelay, які винайдені лідером галузі.

Найбільша цінність для команди сімейного парку розваг «Галактика» – безпека відвідувачів і їх гарний настрій. Всі наші атракціони – абсолютно нові, розроблені світовими флагманами ринку розваг, спроектовані під замовлення, змонтовані і протестовані з залученням висококласних фахівців з-за кордону і українських підрядників, а також обслуговуються і управляються спеціально підготовленими і навченими людьми – інструкторами, операторами, техніками.

Графік роботи: 10: 00-22: 00, без вихідних