Один день у Lavina Mall: шопінг, американські гірки та кіно

Admin
2017-05-24 09:47:44

Найцінніший капітал у сучасному світі — час, і витрачати його потрібно з розумом. Хочеться встигнути все, а  краще, якщо це "все" буде зібрано в одному місці — аби і гардероб оновити, і нові гаджети придбати, і відпочити усією сім'єю.

 

А тепер уявіть, що це можна зробити в одному місці у Києві, у рамках будь-якого бюджету та потреб. Варто лише провести день у Lavina Mall, аби переконатися у тому, що це дійсно можливо.

Тут уже представлено понад 100 світових брендів одягу для будь-якого гаманця  — від речей мас-маркету до медіум і люкс сегментів: Eterna, Blessed, Luca Borrelli, Black Angel, Arber, Oodji, NAF NAF, Pierre Cardin, Betty Barclay, Calvin Klein Jeans і багато інших.

 

Потім варто розглянути 5 тисяч квадратних метрів електроніки: ноутбуки, планшети, смартфони, окуляри віртуальної реальності, телевізори і навіть гіроборди!

 

Після насиченого шопінг-тайму саме час відпочити. Почати можна з найбільшого у Європі критого парку розваг "Галактика". Тут уже працюють 12 екстремальних атракціонів, найвідоміший з яких — американські гірки, заввишки 18 метрів і швидкістю 60 км / год. Крім того, 160 ігрових автоматів, дитячий картинг, канатний парк і 7D кінотеатр.

Забагато вражень? Сама час перехопити щось на місцевих фудкортах, а після вирушити до кінотеатра Multiplex.

 

Якщо ви все ще не знаєте, де провести день з усією родиною, то вам у Lavina Mall!