Нова колекція NAF NAF в ТРЦ "Lavina"!

Admin
2017-08-22 09:06:18

«Хто тут королева?» - нова колекція пригод NAF NAF у французькому замку.

 

Після літніх пригод настає осінь. Але хіба вона не варта яскравих подорожей?

Ось, наприклад, чого вартий замок пані де Ментенон у Франції, яка зробила неймовірний шлях з гувернантки в королеви. Дізнатися більше про життя маркізи де Ментенон вирушили і подружки бренду NAF NAF на початку осені. Жага незалежності і неймовірна жіночність  все це відображається в колекції, яка асоціюється з тими, хто впевнено говорить: «Ми- жінки, і ми пишаємося цим». Девіз Людовіка XIV - «Бо це наше задоволення»  став невід'ємною частиною колекції осінь-зима 2017-2018.

 

Тюль, м'яка сітка, шкіра, прикраси, сукні, натхненні білизневим стилем, яскраві візерунки, невинний блакитний колір, жаккард з мультяшним малюнком, галактичні візерунки на сукнях в стилі глем-рок, вінтажний твід, джинси з інкрустаціями з каменів та пір'я. Колекція, яка, немов, запрошує вас змішувати і поєднувати можливе з неможливим.

 

А якщо раптом ви чутливі до холоду, як і мадам де Ментенон в своєму великому замку, то ви можете укутатися в незвичайне в'язане плаття, яке змусить чекати вас зими з нетерпінням. Відтінки корала, чайної троянди і бордо будуть головною палітрою сезону, жіночні куртки-пуховики з квітковими принтами і ваше провокаційне запитання до всього суспільства: «Хто тут королева?». А опівночі, в мить ока, це все перетвориться в крінолінові сукні, королівський синій глибокий колір, витончене ніжне мереживо з блискітками, як зоряне небо.

 

І є тільки одне кредо: запаліть свою жіночність і дайте волю своїм найпотаємнішим бажанням з новою колекцією NAF NAF!