Національний рекорд: Lavina Mall визнали найбільшим ТРЦ України

Admin2
2017-12-15 14:51:23

Національний реєстр рекордів 1 грудня підтвердив, що торгово-розважальний центр Lavina Mall є найбільшим ТРЦ України. Рекорд був засвідчений під час урочистого святкування його дня народження.

За рік Lavina Mall встиг заробити не тільки репутацію найбільшого ТРЦ в Україні, але завоював довіру відвідувачів кращою пропозицією fashion-товарів в країні.

"За рік роботи ТРЦ нам вдалося зібрати оптимальний tenant mix для споживача. Сьогодні в Lavina Mall можна придбати все необхідне і вибрати товари практично всіх найпопулярніших міжнародних брендів. Жоден інший торгово-розважальний центр країни не може запропонувати відвідувачам такий вибір", - відзначили його представники.

Lavina Mall є суперрегіональним ТРЦ, одним з найбільших в Східній Європі і найбільшим в Україні Мегамоллом площею 170 тис. кв.м.. Крім того, Lavina Mall - це наймасштабніша fashion-галерея в Україні, найбільший в Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (23 тис. кв.м.) і найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. До того ж ТРЦ є частиною виняткового торгового кластера, і разом з сусідніми "Епіцентром" (80 тис. кв. м.) і "Ашан" (16 тис. кв. м.) створює один з найграндіозніших торгових хабів в Європі.

Сьогодні Lavina Mall - це вже 90 тис. Кв. м відкритих магазинів, найбільша Zara в Східній Європі, бренди Inditex, флагманські магазини LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay), New Yorker, Terranova, Calliope, Mango і, в загальному, найширша пропозиція fashion-товарів в Україні.

Більш того, в ТРЦ відкрилися магазини брендів, яких ще не було в Україні - SuperDry, Miniso, Fynch Hatton, Ferlioni, Lisca, Gratude.

Не менш важливою перевагою Lavina Mall є і той факт, що в ньому представлений величезний вибір товарів електроніки, побутової техніки та дитячих товарів.