NAI Ukraine: У червні товарообіг у Lavina Mall виріс на 22%

Admin
2017-07-27 04:42:37

Тенденція зростання товарообігу у найбільшому торгово-розважальному центрі України «Lavina» триває, за результатами червня цей показник виріс на 22% у порівнянні з травнем 2017 року.

«Міфи продовжують руйнуватися. Всі знають, що літо найгірший сезон для торгівлі, але результати ТРЦ «Lavina» це спростовують, тому що все більше покупців вибирають Lavina Mall, де реалізована унікальна не лише для України, а й для Європи концепція шоппінгтеймент. І, Lavina Mall набирає все більшу популярність у покупців як головний fashion-destination центр міста Києва», – прокоментував CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Крім того, за словами Віталія Бойко, позитивний тренд зростання товарообігу у Lavina Mall забезпечує унікальний tenant mix (пул орендарів), ефективні спільні дії орендарів і керуючої компанії NAI Ukraine по маркетинговим активностям. «Цікаво відзначити, що найбільші показники по зростанню товарообігу у тих орендарів, які як раз проводили активні маркетингові дії», – підкреслив CEO NAI Ukraine.

Зокрема, найбільше зростання товарообігу в Lavina Mall показали такі магазини: MARELLA (fashion) – на 116%, STEM Underwear (fashion) – на 73%, ETAM (fashion) – на 64%, Pierre Cardin (fashion) – на 60%, PENTI (панчішно-шкарпеткова група) – на 52%, WALKER (fashion) – на 42%, STEM (fashion) – на 38%, OODJI (fashion) – на 30%, АЛЛО (електроніка) – на 25%, TEZ TOUR (туризм) – на більш ніж 24%,  Eldorado (електроніка) – на більш ніж 22%, INTERTOP (fashion) – на 22%, ORSAY (fashion) – на 22%, LC WAIKIKI (fashion) – на більш ніж 20%, OKAIDI (fashion) – на 20%, ECCO (fashion) – на 18%, Multiplex (розваги) – на 17%.

Нагадаємо, що на кінець червня кількість магазинів та підписаних договорів Lavina Mall перевищила 85%. Ремонти закінчуються у магазинах Inditex Group — усі 6 брендів групи (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius и Oysho) відкриються у нових унікальних форматах. Крім того, ремонти ідуть у магазинах LPP Group. Двоповерховий магазин Reserved буде найбільшим в Україні — понад 2700 м.кв.

Загалом, у ТРЦ відкрито понад 250 магазинів брендів, серед яких Benetton, Brocard, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF-NAF, Levi’s, Orsay, Pimkie, Lerros, Intertop, Saucony. Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші. Щотижня відкриваються від 3 до 7 нових магазинів, і до серпня (включно) планується відкриття усіх великих якірних орендарів.