NAI Ukraine – ексклюзивний брокер торгово-розважальних центрів Ocean Mall та Blockbuster Mall

Admin2
2017-10-11 10:45:28

Компанія Mandarin Plaza, лідер девелопмента та інвестор наймасштабніших проектів на українському торговельному ринку нерухомості, обрала NAI Ukraine ексклюзивним брокером торгово-розважальних центрів Ocean Mall та Blockbuster Mall. NAI Ukraine надає послуги консалтингу, лізингу та управління нерухомістю для нових ТРЦ.

«Ми працювали з Віталієм Бойко з першого дня створення «Лавіни» [прим. – Lavina Mall]. Попри непросту економічну ситуацію в країні та певні складнощі під час перших місяців роботи, NAI Ukraine вдалося зробити «Лавіну» найкращим ТРЦ країни. Тому ми з упевненістю довірили наступні проекти Mandarin Plaza команді NAI Ukraine», – розповів засновник Mandarin Plaza Вагіф Алієв.

Як повідомлялося раніше, Ocean Mall – один з найбільш очікуваних об’єктів столичного ринку торгової нерухомості – завершує фундаментні роботи та переходить до монтажу каркасу будівлі. Дата завершення будівництва ТРЦ – жовтень 2018 року. Blockbuster mall – ТРЦ з унікальною розважальною складовою, що будується поруч з майбутнім парком Почаїна. Відкриття Ocean Mall та Blockbuster Mall заплановано на листопад 2018 року.

Автором концепцій Ocean Mall та Blockbuster Mall є CEO NAI Ukraine Виталій Бойко.

«Віталій [прим. – Бойко] – єдиний фахівець європейського рівня на ринку нерухомості Україні. Він створив успішні та ефективні концепції для Ocean Plaza, Respublika Mall, Lavina Mall, і, звичайно, я не вагаючись запросив його для розробки концепцій Ocean Mall та Blockbuster Mall», – додав голова правління Mandarin Plaza Олександр Черницький.

Планується, що Ocean Mall, Blockbuster Mall та Lavina Mall стануть першими об’єктами у мережі суперрегіональних торгово-розважальних центрів, що будує Mandarin Plaza. Мережа складатиметься з 7 торгово-розважальних центрів, загальною площею 2,1 млн. м кв. та сумою інвестицій понад 1,5 млрд. дол. Усі об’єкти будуть об’єднані спільною системою лояльності та транспортним сполученням.

Як стверджує голова правління Mandarin Plaza Олександр Черницький, «немає ні найменшого сумніву, що Ocean Mall та Blockbuster Mall стануть лідерами у своєму сегменті. А коли відкриються усі ТРЦ мережі Mandarin Plaza, українці не матимуть причин їхати за шопінгом чи розвагами закордон, адже усі міжнародні бренди та найвища якість розваг і обслуговування чекатимуть на них у рідному місті».

«Mandarin Plaza не прагне наслідувати приклади інших ТРЦ, а будує нові революційні об’єкти, аналогів яким немає у світі, тому я дуже ціную тісну співпрацю з цим девелопером. Mandarin Plaza, інвестуючи в економіку України, завжди створює надуспішні проекти. Основним орієнтиром концепцій Ocean Mall та Blockbuster Mall є потреби споживачів та організація оптимального середовища для відвідувачів, і саме такий підхід є запорукою успіху», – розповів засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Нагадаємо, що з 2017 року NAI Ukraine є ексклюзивним брокером найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall. Лише за 6 місяців, завдяки NAI Ukraine, було підписано 54 лізингові угоди і здано в оренду 26 000 м.кв. торгових площ. До того ж за участю CEO NAI Ukraine Віталія Бойка загалом було здано 86 000 м.кв. площ у Lavina Mall. Серед орендарів ТРЦ — найкращі міжнародні бренди: Lacoste, Superstep, Levi’s, Terranova, Calliope, McDonald’s, Sinsay, Mohito, Cropp Town, Reserved, House, SuperDry, New Yorker, Inditex та інші.

Проекти Mandarin Plaza

Lavina Mall

Lavina Mall – це суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. Показник щоденної відвідуваності у найбільшому торгово-розважальному центрі України Lavina Mall виріс на 30%. Зокрема, 15 серпня 2017 року у день відкриття магазинів іспанської групи Inditex Lavina Mall відвідало більше 44 тисяч людей, після чого потоки відвідувачів продовжили зростання. У червні 2017 товарообіг в Lavina Mall у порівнянні з травнем виріс на 22%, а в липні на 14% в порівнянні з червнем, у серпні товарообіг зріс на 30% у порівнянні з липнем. А з
квітня цього року у порівнянні з серпнем цей показник виріс на 90%.

Ocean Mall

Ocean Mall буде першим великим торговим центром, створеним за британськими стандартами архітектури в Україні. Tenant mix Ocean mall буде наповнений брендами, яких немає у найпопулярніших торгових центрах столиці. Крім того, ТРЦ матиме єдиний Imax і 4dx у центрі Києва та перший у світі digital розважальний парк, аналогів якому не буде у світі.

Blockbuster mall

Blockbuster mall — ТРЦ, що має унікальну локацію: з півдня — центр міста з високим рівнем доходу населення та туристичним трафіком, з півночі — Оболонь, з більш ніж 400 тис. населення, із заходу — один з головних торгово-транспортних вузлів міста Петрівка, і зі сходу — транзит на Троєщину, найбільш густонаселений район столиці — понад 500 тис. населення. Крім того, біля Blockbuster mall розташується парк з виходом до легендарної річки Почаїна.

Mandarin Plaza

Mandarin Plaza заснована у 2000 році. Сьогодні компанія є лідером з девелопменту торгово-розважальних та бізнес-центрів в Україні. Mandarin Plaza є інвестором наймасштабніших проектів на українському торговельному ринку нерухомості: Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інші.

Читайте також:

*При частковому або повному використанні новини пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку з новиною обов’язкове.