Магазин United Colors Of Benetton відкрився у Lavina Mall

Admin
2017-05-29 08:02:14

У п'ятницю 26 травня 2017 магазин відомого італійського бренду United Сolors of Benetton мережі Argo відкрився у найбільшому торгово-розважальному центрі України Lavina Mall. В асортименті крамниці — одяг та аксесуари для жінок та чоловіків: затишні трикотажні светри та кардигани, джинси, футболки, сорочки, сукні та спідниці у найактуальніших кольорах сезону. Бренд United Сolors of Benetton відомий завдяки повсякденному зручному одягу, що стане у нагоді і для офісного луку, і на прогулянці з друзями літнього уїк-енду.

 

United Colors Of Benetton є маркою одягу, знаною у всьому світі своїми яскравими кольорами, трикотажними виробами та високою соціальною відповідальністю. Поєднання італійського стилю та багаторічного міжнародного досвіду дозволяє компанії створювати модний та якісний одяг з турботою про навколишнє середовище та майбутнє планети.

 

Бренд United Colors Of Benetton був створений у 1960-х роках в італійському містечку Тревізо. У післявоєнній Італії светри в'язали практично у кожній родині, щоправда, носили їх лише пенсіонери. Через це вовняні речі були переважно сірих та чорних кольорів. Саме тому різнобарвні в'язані светри сім'ї Бенеттонів викликали справжній фурор у Тревізо. Вже за два роки після першого проданого светру відкрився фірмовий магазин компанії Benetton, а на початку 1970-х працювали більше тисячі крамниць в Італії та Парижі.

 

 

Бренд United Colors Of Benetton витримав багаторічну конкуренцію, і зараз, майже 60 років потому, залишається серед лідерів — з 7000 тисячами магазинів у 120 країнах світу. Тепер українці можуть придбати одяг, якість якого перевірена роками, і у новій крамниці United Colors Of Benetton у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall.