Lavina Mall став найкращим у номінації «Великий торговельний центр» всеукраїнської премії CP AWARDS 2017

Admin2
2017-11-07 12:15:26

Торгово-розважальний центр Lavina Mall став лауреатом премії CP AWARDS 2017 у номінації «Великий торговельний центр». Урочиста церемонія нагородження відбулася 27 жовтня у столиці України.

Успішність Lavina Mall зумовлена його унікальною концепцією – шоппінгтейнмент, що  поєднує шопінг і розваги. Така концепція добре відома в усьому світі, але Lavina Mall – перший приклад використання концепції в такому великому масштабі.

Зараз ТРЦ «Lavina» є одним з найбільших ТРЦ у Східній Європі з найдовшою торговою галереєю, з найбільшим критим парком розваг Galaxy. Найбільшим кінотеатром в Україні і фонтаном у приміщенні.

Lavina Mall має гарну видимість з проспекту і сусідніх територій. ТРЦ межує з гіпермаркетом «Епіцентр» і відкритою автостоянкою, а також з гіпермаркетом «Ашан». Численні зупинки громадського транспорту і станції метро поблизу ТРЦ забезпечують великі потоки відвідувачів.

Зокрема, на вихідних денна кількість відвідувачів перевищує 50 тис., а на останніх вихідних датчики зареєстрували відмітку 55 тис. Зростання показників відвідуваності пов’язане також з початком осіннього торговельного сезону та активним маркетинговим діям адміністрації Lavina Mall та управляючої компанії NAI Ukraine, спільно з орендарями.

Завдяки усім цим факторам, вже 6 місяців поспіль ТРЦ показує стабільний ріст товарообігу – у середньому більше 30% щомісяця.

Lavina Mall вже має міжнародні нагороди: «Проект року» (комерційна нерухомість) EEA Forum & Project Awards 2016, «Retail Development Ukraine» European Property Awards 2017-2018.

Cьогодні Lavina Mall –  це вже 80 000 м кв. відкритих торгових площ та 92% підписаних договорів, найбільша Zara у Східній Європі, усі бренди Inditex, флагманські магазини LPP і, загалом, найбільша пропозиція fashion товарів в Україні. Ексклюзивним брокером Lavina Mall є компанія NAI Ukraine.

Нагадаємо, що концепція ТРЦ Lavina Mall створена засновником та CEO NAI Ukraine Віталієм Бойко.

Національна Премія CP AWARDS – це професійна премія, яка вручається за досягнення в області нерухомості України. Проведення заходів CP AWARDS вносить вагомий внесок у формування відкритого, прозорого, професійного та конкурентного ринку нерухомості в Україні.

CP AWARDS є всеукраїнською премією, що охоплює об’єкти і гравців ринку у столиці і всіх регіональних центрах України.