Lavina Mall — найбільший розважальний майданчик в Україні?

Admin
2017-05-26 04:35:49

Торгово-розважальний центр Lavina Mall став не лише головним шопінг-центром столиці, а й новою локацією для розваг. Тут знаходиться найбільший у Європі критий парк розваг Галактика. Просто уявіть, що на американських гірках можна покататися у торговому центрі! Серед інших розваг: 12 екстремальних атракціонів для дітей і дорослих, американська гірка заввишки 18 метрів, дитячі атракціони (батути, лабіринти, гірки), кімната жаху, картинг, 160 ігрових автоматів, канатний парк та 7D кінотеатр. Формат критих парків розваг є новим для українського споживача, і Галактика — це чудова нагода познайомитися із форматом, давно звичним для європейського споживача. Галактика — це 20 тис.м. кв. розваг на будь-який смак та для будь-якого віку за демократичними цінами. Поза тим, незабаром у Lavina Mall з'явиться і дитяче місто професій.

 

У ТРЦ Lavina Mall також є величезний фудкорт, де можна перекусити з видом на найбільший в Україні світломузичний фонтан, а також кінотеатр Multiplex на 12 залів. Зібрати під одним дахом понад 100 брендів одягу, 10 тис.м. кв. дитячого одягу, більше 5 тис. м. кв. електроніки та найбільший розважальний центр у Європі — вдалося українському торговому центру.

 

 

До речі, для всього світу формат "шоппінгтеймент” (поєднання великих розважальних і торгових площ в одному місці) є трендовим напрямком у галузі торгової нерухомості. Крім того, Lavina Mall стане першим із мережі молів по всьому Києву, які будуть об'єднані однією картковою системою і транспортним сполученням.