Колекція купальників і пляжних аксесуарів "LISCA" в ТРЦ "Lavina" влаштовує відпустку мрії!

Admin
2017-05-29 04:04:33

Насолоджуватися спекою, підставляти тіло для поцілунку сонячним променям, вдихати солонуватий бриз, розсікати хвилі і відчувати себе при цьому на всі сто — європейський бренд "LISCA" втілює мрії про ідеальний відпочинок.

Трендові фасони, продуманий крій і приємні тілу матеріали купальників, пляжного одягу і аксесуарів з колекції SS 17 створюють літо, яке запам'ятається назавжди!

Строкаті розводи акварелі на купальниках і туніках Alanya - найбажаніші контрасти відпустки після сірих буднів. Флористичні візерунки на моделях ліній Gran Canaria і Hvar допоможуть дівочій душі розквітнути. Принти пальмового листя, орхідей, стрелицій і франжипанів милують вічним цвітінням тропічних букетів.

Ефектні орнаменти на рашелі, мереживні вставки і драпірування на купальниках Bahami інтригують і манять в романтику тропіків. У подовжених жилетах з поблискуючою окантовкою та бахромою приємно сховатися від прохолоди морської заграви.

Допомогти відшукати в собі незвідані грані покликані бікіні, сарафани та туніки El Grado: обриси багатокутників підвищують градус настрою, переливи градієнта нагадують відблиски дорогоцінного каміння і запевняють, що дівчина — справжній скарб.

Арабески, пейслі, фантазійні завитки — трендові орієнтальні візерунки на купальниках і сорочках лінії Java відтворюють східний колорит і занурюють в чарівність нової культури.

Грецькі мотиви і обриси флори райського саду моделей Itaka не залишають сумнівів: дівчина — справжня богиня. Легкі хвилясті тканини із зображенням рослинного світу півострова підказують пов'язати парео на манер музи з античної міфології, доповнити образ пляжною сумкою і сандалямі в тон та постати царицею узбережжя.

Яскраві, динамічні, барвисті — ідеальні канікули можуть початися прямо зараз. Підібравши літній образ з колекції купальників і пляжних аксесуарів бренду "LISCA", ви вмить втілите всі фантазії про відпочинок мрії!