Insta Fashion Girl в ТРЦ "Lavina"!

Admin2
2017-10-12 22:49:04

"Insta Fashion Girl" — справжній дівчачий рай на вихідних у ТРЦ "Lavina"!

Вже у цю суботу та неділю, 14 та 15 жовтня, у ТРЦ "Lavina" відбудеться нова для нас подія під назвою "Insta Fashion Girl" — це формат бесід, лекцій та smart talk від відомих дівчат-блогерів і зірок Instagram!

Першою гостею "Insta Fashion Girl" у суботу, 14 жовтня, буде успішна модель, фіналістка телепроекту "Холостяк 7", дівчина, кількість підписників якої в Інстаграмі сягає 119 000 — Стелла Шаповалова!

Емоційна, пристрасна, харизматична і сексуальна — Стелла завжди знала, що надягти аби привернути на себе увагу Холостяка. В її гардеробі можна знайти найрізноманітніші речі — глубокі декольте, максі і ультра-міні, облягаючі і напівпрозорі — і всі вони направлені лише на те, аби якнайвиразніше заявити про свою привабливість і свободолюбивість.

Зі Стеллою ми поговоримо не лише про популярність у мережі, але і про моду, фото і, звичайно, про кохання. А також, усі бажаючі зможуть прийняти участь у майстер-класі з фотопозування і отримати поради як зробити ідеальне фото для соціальних мереж.

Підписуйся на Інстаграм сторінку Стелли за посиланням https://www.instagram.com/stella_shapovalova

Хутчіше відмічай дату у календарі та пиши нагадування на телефоні — субота, 15:00, зустріч зі Стеллою Шаповаловою на "Insta Fashion Girl" у ТРЦ "Lavina"!