INNERWEAR BECOMES OUTERWEAR

Admin
2018-04-27 19:10:08

Захоплена жіночністю та ідеями сучасного фемінізму, культова художниця нижньої білизни Марліз Деккерс зробила революцію в lingerie-індустрії, закликаючи жінок повірити в себе. Дослідивши соціальні тенденції, пов’язані з роллю жінок у суспільстві, Марліз стала креатором тренду innerwear becomes outerwear. Концепція знайшла вираження в авторських колекціях бренду marlies|dekkers, які надають впевненості у собі та надихають на нові досягнення. Тренд миттєво знайшов активну підтримку як серед модниць, так і серед ділових жінок з усього світу, і за 25 років існування досягнув світового визнання.

 

Тренд innerwear becomes outerwear пропонує жінкам по-новому поглянути на себе і захопитися своєю силою, потенціалом та амбіціями. Фантазійні конструкції бюстгальтерів, бюст'є та боді від marlies|dekkers не тільки підкреслюють красу тіла, але й завдяки ефектним елементам переконують власницю в її свободі вибору, праві демонструвати жіночність та пишатися собою. Створена Марліз Деккерс концепція стилізації look-ів за допомогою нижньої білизни задає напрямок останнім тенденціям подіумів та втілює все найкраще від lingerie style.

 

Однак за модним підґрунтям прихований глибокий зміст: Марліз Деккерс розглядає нижню білизну і свободу в її виборі як символ фемінізму та жіночої сили. Починаючи з відмови від стискаючих тіло корсетів та нецікавих комплектів, закінчуючи сміливістю продемонструвати елементи бюстгальтера на публіці – еволюція дизайну білизни розказує історію рівноправ’я та піднесення жінок на шляху до успіху.  

 

Нижня білизна marlies|dekkers, а разом з нею і тренд innerwear becomes outerwear обирають публічні особи та business women, блогери, інфлюенсери, а також такі світові знаменитості, як Фергі, Сара Джесіка Паркер, Ріанна, Шакіра, Тайра Бенкс. Рішучі власниці відчуття прекрасного сміливо виходять на червоні доріжки і розміщують фото в соціальних мережах у вбрані, створеному з моделями від Марліз Деккерс.  

 

Завдяки появі бренду в Україні і представленості в інтернет-магазині chantal-store.com.ua, а також бутиках Chantal store, Chantal boutique de Paris, Mon Ami de Lux і «Єва», тепер кожна жінка може створити яскравий образ в естетиці innerwear becomes outerwear. Почати експериментувати можна з легендарними комплектами Dame de Paris, Space Odyssey та Leading Strings, що відрізняються фантазійними конструкціями в зоні декольте. Жінки, які не бояться опинитися в центрі уваги, не залишаться байдужими до моделей Triangle, що прикрашені поблискуючими фігурами металевих трикутників, і Gloria, виконаних з елементами підтяжок і ремінців у стилістиці чоловічого смокінга. Комплекти, боді та бюст'є marlies|dekkers мають ідеальну посадку по фігурі, комфортно підтримують бюст і дарують відчуття впевненості, сили та привабливості.

 

Марліз Деккерс впевнена: настав час жінкам заявити про внутрішню могутність, істинну красу та вільно самовиражатися. Зробити це впевнено, красномовно і разом з тим витончено допоможе нижня білизна marlies|dekkers. Кожний образ innerwear becomes outerwear – крок на шляху до усвідомлення своєї величі і безмежного потенціалу.