День Народження ТРЦ "Lavina"

Admin2
2017-11-28 16:47:06

1 грудня о 17:00 святкуємо разом перший День Народження ТРЦ "Lavina" за участю хедлайнера Alyosha 🎉

День Народження — завжди особливе та важливе свято. Уявіть собі наш захват від того, що вже зовсім скоро наш улюблений ТРЦ буде святкувати свій перший День Народження. Саме тому ми підготували дещо особливе, щоб цей день запам'ятався вам надовго. Тож 1 грудня о 17:00 на вас чекає виступ неймовірної Alyosha та Стаса Кравчука.

Alyosha — українська співачка та автор пісень. Вона входить до ТОП 5 найбільш гастролюючих співачок країни. У 2010 році з піснею "Sweet people" представила Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення" в Осло та увійшла в десятку кращих виконавців континенту. Пісні Alyosha знаходяться в гарячій ротації на всіх всеукраїнських радіостанціях і музичних телеканалах країни.

Gadar (Станіслав Кравчук) — нова зірка Української сцени. Симбіоз чоловічої харизми та сили, помножений на музичний дар і здатність співати про справжні почуття.

Приносити подарунки не потрібно — цього дня подарунки даруватимемо ми. Знижки, розіграші, акції та ще багато чого відбуватиметься вже за тиждень в ТРЦ "Lavina". Слідкуйте за нашими новинами та дізнавайтесь про все цікаве, що буде відбуватися 1 грудня!

Приходьте та відсвяткуйте цей день разом з нами 🎊