Чому Lavina Mall — найкраще місце для відпочинку з дітьми?

Admin
2017-05-22 06:08:18

 

 

Батьки часто стикаються з проблемою пошуку розваг для дітей: "Там уже були, тут нудно, тут небезпечно!" А що якби вам вдалося поєднати відпочинок для усієї сім'ї та шопінг? Уявіть, що є місце, у якому кожен член сім'ї знайде розваги на свій смак. І це місце знаходиться у Києві!

 

1 грудня 2016 року в столиці відкрився найбільший в Україні торговий центр Lavina, в якому, крім численних магазинів, знаходиться найбільший у Європі критий парк розваг Галактика, загальною площею 20 тис. м. кв. Якщо європейці вже звичні до ігрових парків у торгових центрах, то український споживач тільки знайомиться з цим форматом. У Галактиці працюють 12 екстремальних атракціонів, серед яких - знамениті американські гірки, заввишки 18 метрів і швидкістю до 60 км / ч. Крім того, тут є 160 ігрових автоматів, картинг, 7D кінотеатр та канатний парк.

 

Крім Галактики, у Lavina Mall працює кінотеатр MULTIPLEX на 12 залів. Також, у другій черзі торгового центру відкриється дитяче місто професій. Таким чином, Lavina - унікальне місце, де є розваги як для дорослих, так і для юних відвідувачів.

 

 

Варто відзначити, що Lavina - тільки один із декількох торгових центрів мережі, яка у найближчому майбутньому буде об'єднана спільною картою і транспортним сполученням. А наприкінці 2017 року у Lavina Mall відкриється більше 500 магазинів одягу, і поєднувати шопінг та розваги буде ще легше!