БЕЗПЕКА У ТРЦ «LAVINA»

Admin
2018-03-28 00:00:00

Інформуємо відвідувачів про те, що ТРЦ «Lavina» оснащений сучасними системами пожежогасіння, а також та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.

1. ТРЦ обладнаний сучасною системою пожежної сигналізації  та системою оповіщення відвідувачів про пожежу.

2. ТРЦ обладнаний сучасними системами водяного пожежогасіння. Сплінкерна  система спрацьовує при появі вогню та завищеній температурі. Пожежні шафи,  які розміщені по ТРЦ, укомплектовані первинними засобами пожежогасіння (пожежні рукави та вогнегасники).

3. Система евакуації ТРЦ обладнана автономною системою відкриття та розблокування дверей з позначенням шляхів та напрямків евакуації відвідувачів.

4. ТРЦ оснащений протипожежними шторами, які відділяють ТРЦ на відсіки, що не дають можливості розповсюдженню пожежі на інші зони ТРЦ.

5. Системи димовидалення спрацьовують сумісно з системою підводу повітря для більш ефективного видалення диму з торгового залу будівлі.

6. Всі матеріали конструкцій та повітроводи системи димовидалення оброблені з нормованою межею вогнестійкості.

7. Всі системи інспектуються та обслуговуються спеціалізованою та акредитованою компанією згідно регламенту виконання робіт.

8. Весь персонал, керівний та адміністративний склад робітників ТРЦ пройшов навчання та володіє практичними навичками організації евакуації відвідувачів  при пожежах та надзвичайних ситуаціях. 
 
9. Під час усіх масових заходів та концертів із великою відвідуваністю на території ТРЦ додатково чергує наряд МНС. 
 
10. У ТРЦ щомісяця проводиться випробування усіх систем пожежної безпеки. 
 
11. Контроль за пожежною безпекою у ТРЦ цілодобово веде власна диспетчерська служба.
 
12. ТРЦ оснащений власними пожежними резервуарами. 
 
У зв'язку з нещодавніми трагічними подіями в Кемерово усі відповідні системи та служби ТРЦ пройшли додаткову перевірку. 
 
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ КІНОТЕАТРУ «MULTIPLEX»
 
Кінотеатри Multiplex обладнані всіма необхідними системами протипожежної безпеки: сплінкерними системами пожежогасіння, системами димовидалення, додатковими евакуаційними виходами (спеціальними дверима за екранами), а також побудовані з сертифікованих матеріалів, які уповільнюють поширення вогню в разі загоряння. Всі співробітники обов'язково регулярно проходять навчання по діям в надзвичайних ситуаціях.

У зв'язку з подіями у Кемерово було проведено позачерговий аудит всіх систем і навчання персоналу. Також перед сеансами показуються невеликі інструкції, щоб глядачі відчували себе захищеними і знали порядок дій у разі непередбачених ситуацій.
 
В кінотеатрі Multiplex в ТРЦ «Lavina» в залах є окремі еваковиходи, які ведуть не в фойє, а до спеціальних шляхів евакуації. А в кінці самого фойє знаходяться великі двері, які ведуть прямо на вулицю.

Ми ніколи не давали хабарів перевіряючим органам. Безпека глядачів для нас завжди була базовим фактором, без якого немає сенсу працювати над комфортом, обслуговуванням і всім іншим, що робить похід в кіно улюбленою розвагою багатьох людей.
 
Бажаємо усім відвідувачам ТРЦ «Lavina» комфортного та безпечного відпочинку та щиро запевняємо, що зараз і майбутньому зробимо усе можливе для запобігання ситуацій, небезпечних для їхнього життя та здоров'я.