25 грудня о 14:00 святкуй Різдво в ТРЦ "Lavina" разом з юними талантами!

Admin2
2017-12-24 23:36:36


В цей дивовижний святковий день зустрічай юних, талановитих співаків і танцюристів, які в найближчому майбутньому стануть справжніми зірками! Поринь у безтурботну атмосферу свята й казки разом з ТРЦ «Lavina». На тебе чекатимуть:

❄️ Анна Римчук – співачка, ведуча, автор пісень, режисер-постановщик. Нещодавно завоювала найвищу винагороду – Гран-Прі у вокальному конкурсі в Італії, де змагалися учасники з Казахстану, Росії, Литви, Естонії, України, Чехії та Італії!

❄️ Ольга Гарбузюк – колишня учасниця проекту «Голос. Діти» в команді Тіни Кароль! Цій дівчинці було всього 7 років, коли вона потрапила до найпопулярнішого співочого телепроекту країни. Тепер її голосом розмовляє навіть рибка в мультфільмі «У пошуках Дорі».

❄️ DETKI – новий вокально-хореографічний проект від Яни Петрової та Open Art Studio. Такі юні, але вже неймовірно талановиті учасниці групи DETKI готові вас дивувати та надихати! Зовсім скоро ви почуєте нові пісні групи, а також побачите дивовижні хореографічні постановки.

❄️ DETKI CREW – танцювальний проект від Яни Петрової та Open Art Studio. Вас здивують хореографічні уміння цих талановитих юних виконавців. Вони створять атмосферу танцю, радості, свята, про яку лише можна мріяти.

Приходь і поринь в атмосферу дитинства й справжньої казки у ТРЦ "Lavina"!