21 грудня о 18:00 відбудеться виступ учасників шоу "Голос. Діти" в ТРЦ "Lavina"!

Admin2
2017-12-20 23:44:54

Ваші діти давно мріяли побувати на виступі своїх кумирів, а ви з нетерпінням чекали на шопінг? Ці два аспекти поєдналися і в четверг ми здійснимо ваші мрії! Адже в ТРЦ "Lavina" відбудеться виступ учасників шоу "Голос. Діти": 

▫️ Андрій Бойко ​— учасник першого сезону «Голос. Діти» та шоу «Маленькі гіганти». На сліпих прослуховуваннях Андрій виконав пісню Celine Dion "I Surrender" та потрапив у команду MONATIKa.

▫️ Ніно Басілая ​— чарівна дівчинка з грузинським корінням. Брала участь у сліпих прослуховуваннях, однак з першого разу їй не вдалося розвернути до себе суддівські крісла. На сліпих прослуховуваннях від 16.10.2016 Ніно Басілая виконала пісню Adele «When we were young» і потрапила до команди MONATIK.

▫️ Вероніка Коваленко ​— дівчина, яка чотири роки поспіль намагалася потрапити в шоу. У 4 сезоні дуже неординарно виконала хіт гурту Гриби "Тает Лед" і потрапила у команду MONATIKa. Відео юної співачки набрало більше чотирьох мільйонів переглядів на YouTube.

▫️ Катерина Манузіна ​— співачка команди Наталії Могилевської. Представляла Україну на Слов'янському базарі.

▫️ Гурт NEON ​— драйвові дівчата, які запам'яталися телеглядачам популярного шоу "Голос Діти" складом тріо "Smile" і потрапили до команди Тіни Кароль.

Приходьте та пориньте в атмосферу музики ❤️